PayPal shipping fee - Što treba napraviti?

Frendica mi je prodavala tenisice na e-bayu i dobila od pay pala obavjest da treba: …once you clarify the shippment fee of 100 eur and we get neceserry Transfer Wise confirmation detail from you for the shipping fee, your PayPal account will be activated immediately. You should reyuest for shipping agent full PayPal details from us or the buyer when you are ready to complete the shipping fee deposit…

Što treba napraviti?

Hehe…ovo smrdi na SCAM bas onako :grin:

Jeste sigurno. Ja sam dobio pre cudan mejl od “paypala” gde su mi kao zakljucali profil zbog nekih navodno fejk transakcija, i kao da proverim da li sam do ja, a kad kliknem ono fishing sajt. Ali uvek proveravam mejl sa kojeg dobijem takve mejlove.

Scam 99.9%. Ali opet, da budemo 100% sigurni, neka ti slika mail i od koga je došao, pa ti ovdje postavi. Onda ćemo navesti znakove koji nagovještavaju da se radi o scamu, za one koji će guglati ovaj problem :wink:

Mislo sam odmah poslati slike ali sam novi user pa mi nije dalo. I meni izgleda na scam ali sam htjeo cuti i drugo misljenje.

Scam ti je sigurno, tek kad se logiras u paypal i vidis na racunu novce ti je sigurno, dok na paypalu nema nista znaci da kupac nije uplatio. Kad sjedne uplata onda pod toj transakciji mozes dodati shiping info ako te pita ali to se sve radi unutar paypala.

Zahvaljujem se na odgovorima.