Pdf u html konverzija?

Da li je moguće da ni jedan pdf to html converter, ne uspeva uredno da odradi posao?
Npr. ovaj pdf kada se konvertuje u html, ispada
[attachment=1]html.jpg[/attachment].
Da li ga je moguće uredno nekako prebaciti taj dokument u Web?
Hvala. :slight_smile:

U HTML-u ti uopće ne postoji način za prikaz matematičkih izraza.

Ako to baš trebaš prikazati u HTMLu, napravi print screen i prikaži taj materijal kao sliku :slight_smile:

Jedino rješenje: staviti to kao sliku.

Koliko znam, CERN radi na eksperimentalnom browseru koji bi mogao prikazati matematičke formule, pa ako se možeš strpiti desetak ili više godina dok to uđe u većinu standardnih browsera…

Definitivno prikaži kao sliku
jedan od tekstova koji govore o tome http://www.cs.tut.fi/~jkorpela/math/, ako ti se ne da čitat’
pročitaj zaključak na kraju :slight_smile:

[quote=“gambo”]Jedino rješenje: staviti to kao sliku.

Koliko znam, CERN radi na eksperimentalnom browseru koji bi mogao prikazati matematičke formule, pa ako se možeš strpiti desetak ili više godina dok to uđe u većinu standardnih browsera…[/quote]

A neznam šta se trude bezveze sad će HTML canvas i ovo gore se bez problema može prikazati u njemu.
Ako imaš živaca, HTML 5, Canvas i draw u google i mislio da bi nešto uspio rješiti.
Eh trebao bi iz PDF izvući nekako što treba nacrtati.

Bez obzirana na sve mislim da je i dalje najbolje kao sliku prikazati zašto se mučiti toliko oko toga tražiti neke načine kad je najbolje i najefikasnije to uraditi pomoću slike, ili u krajnjem slučaju postaviti link za download tog PDF fajla.

Nije teško to prebaciti u sliku, ali šta da sam imala pdf sa oko npr. 50 i više stranica.
Ovo što sam ja prikazala to je bio samo primer.

Ovaj pdf koji sam prikazala u 1. postu, bio je samo primer. Predstaviti formule kao sliku i nije teško u tom slučaju, ali problem nastaje ako pdf ima oko 50 i više strana.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja