Penny auctions stranice

Kakva je zakonska procedura kod takvih sajtova? Recimo da želim započeti jedan za naše prostore, zanima me koje sve zakonske obveze moram ispuniti da budem mirne duše. :wink:

nisu ljudi tako naivni već su jednom propale takve stranice i opet če

Npr Biddu radi punom parom.
Sjećam se da je svojevremeno postojala kod nas ulovime.hr ili ulovi.hr prije kojih 6-7 godina, međutim vidim da je više nema.

Nisam ja pitao za poslovni savjet pa da mi tako cinično odgovaraš, već sam samo pitao kakve zakonske obveze imaju takve stranice i da li te stranice spadaju pod igre na sreću?
Lp

Ok samo kažem a to šta vidiš su njihove auto aukcije.

ovako ti biddu radi
Naše sjedište:
InRetail Limited
Business Center
Spyrou Kyprianou 32
1075 Nikozija
Cipar

više informacija o otvaranju firme na cipru

[quote=“toniperic”]Npr Biddu radi punom parom.
Sjećam se da je svojevremeno postojala kod nas ulovime.hr ili ulovi.hr prije kojih 6-7 godina, međutim vidim da je više nema.

Nisam ja pitao za poslovni savjet pa da mi tako cinično odgovaraš, već sam samo pitao kakve zakonske obveze imaju takve stranice i da li te stranice spadaju pod igre na sreću?
Lp[/quote]

Što mi želiš time reći? Kakve veze ima ako je Biddu registriran tamo?
Inače, odakle je vlasnik/idejni začetnik Biddua? Pretpostavljam da nije odande, samo je online registrirao tamo tvrtku tako da je sve zapravo legalno a prolazi najbolje sa poreznom?

Prodajem skriptu za penny auction prevedenu i kompletiranu za naše tržište ( baza korisnika), ako si zainteresiran javi

Zainteresiran inače jesam, ali pošto si novi na forumu vrlo je lako moguće da si jedan od scam usera tako da ću zaobići… da si netko drugi sa foruma onda bih i popričao više o ovome, ali ovako ne, hvala.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja