PHP Array

I jednom fajlu imam variablu sa nizovima

i u tom istom fajlu mi treba skripta koja mjenja tu varijablu ALI kada se varijabla promjeni mora ostati tako do sljedece promjene odnosno nakon sto admin opet uradi log in i promjeni ih. Znaci nesto kao baza podatako sa varijablama. TA SKRIPTA MORA BITI U ISTOM FALU a NE U NEKOM EKSTERNOM fajlu.

HVALA UNAPRJED.

Kako to da niko na forumu nezna rjesenja za ovaj mali problem??

Možda zato jer je to nemoguće.

Nije nemoguće, ali je ovaj lik prepametan da bi mu pomagali, a problem uopće nije mali koliko lik misli da je i za riješavanje ovog problema nije dosta biti wannabe programer, kakvih je ovdje 90% na oovom forumu, pa iz tog razloga lik ni ne dobiva odgovor.

OK, evo da molo promjenim molbu.

treba mi samo php skripta koja mjenja varijablu u drugom fajlu tako a varijabla u drugom fajlu ostane promjenjena nakon zatvaranja aplikacije.

normalni da problem nija tako mali, da je sam bi ga rjesio

[quote=“soldier”]OK, evo da molo promjenim molbu.

treba mi samo php skripta koja mjenja varijablu u drugom fajlu tako a varijabla u drugom fajlu ostane promjenjena nakon zatvaranja aplikacije.

normalni da problem nija tako mali, da je sam bi ga rjesio[/quote]

Ma pametan si ti, rješit ćeš ti to. ov što sad tražiš je jako jednostavno.

[quote=“soldier”]OK, evo da molo promjenim molbu.

normalni da problem nija tako mali, da je sam bi ga rjesio[/quote]

Gle, trebao bi znati osnove skriptnog jezika PHP: stanja (vrijednosti) varijabli izmedju 2 pokretanja skripte nisu sacuvana.

Dakle, s obzirom da se stanje varijabli ne sprema, ti ih trebas negdje spremiti, to moze biti datoteka ili baza podataka ili session ili neki drugi oblik trajne pohrane.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja