Php center text

Pozdrav dal neko zna kako centrirati text koji je u php-u

isporobo sam preko center obicno ko za html probo sam sa align isto neradi i probo sam sa div i class al nece dal ima jos koji nacin :smiley: Hvala svima

koristi spejs :slight_smile:

HTML:

Tekst ovdje...

CSS:
.text-center {
text-align: center;
}

To sam isprobo baca mi error_log dal iam koji nacina sa float mada on sam moze lijevo ili desno

Kao prvo, kod koji sam ti gore dao nema veze s php-om već čisti html i css.

Odakle izvlačiơ tekst koji ispisujeơ?

a mozes i centrirati u echo ako koristis while petlju i hoces u njoj centrirati

ili mozes echo “

” . $ime . “

”;

CSS:

[code=php]<span class="syntaxdefault"></span><span class="syntaxkeyword">.</span><span class="syntaxdefault">centar&nbsp;</span><span class="syntaxkeyword">{</span><span class="syntaxdefault">text</span><span class="syntaxkeyword">-</span><span class="syntaxdefault">align</span><span class="syntaxkeyword">:&nbsp;</span><span class="syntaxdefault">center</span><span class="syntaxkeyword">;}&nbsp;</span><span class="syntaxdefault"></span>[/code]

CSS:

text-align, definitivno.

A neće ti raditi zato jer ti je taj

u kojem se nalazi vjerojatno točno ơirok koliko i tekst.
Morao bi mu naĆĄtelati width, tako da je ĆĄiri, tako da se moĆŸe centrirati.

Kakav crni error ti izbacuje ?

cim izbacuje neki error radi se o gresci unutar php-a. .ne vidim sto bi tu mogao bit problem osim sda si krivo postavio navodike kod php echo naradbe
imas gore nekoliko postova koji su ispravno napisani
’ i " su dvije razlicite stvari
ukoliko se text ispise a nije centriran vjerovatno je razlog ovaj sto je naveo @dev_masta
postavi margine left i right : auto pa bi i to moralo bit uredu


PHP vraća obićan text i s njim nije moguće centrirati text.
PHP najčeơće generira HTML, tako da ono ơto je tebi potrebno su najosnovnija znanja PHP-a i HTML-a (CSS-a)