PHP Certifikaat

Pozdrav,

zanima me gdje se u HR moze poloziti PHP 5.3 certifikat i kolika je cijena polaganja?
Vidio sam na Zend-ovim stranicama neke informacije ali me zanimaju informacije iz prve ruke, gdje je najbolje to poloziti?
I jeli moguce u HR negdje proci tecaj, ili u HR mozemo samo polagati? Od kuda onda ucimo za pitanja?

Bavim se PHP-om evo 5+ godina pa bi zelio poloziti taj certifikat :slight_smile:

Hvala!

U Algebri, cijena cca 1000 kn.
Nemaju to na stranicama ali nama je predavač (PHP/MySQL)
prošle godine rekao da je Algebra postala i ovlaštena PHP Zend Certifikat ustanova.

Također nam je spomenuo da je prolaznost jako mala za taj certifikat.
Traži se i dobro poznavanje XML-a.

Da vidi sam na Zendovim stranicama da se moze polagat u Algebri, al nisam na njihovim stranicama nikakve informacije pronasao, nazvat cu sutra pa se raspitat.

Neka, sto manja prolaznost to bolje :slight_smile:

A jel samo netko zna, jel se onda ide u Algebri predavanja, ili se ide samo na ispit? I jel se dobije literatura koju treba naucit koja je na ispitu?

[quote=“Limeni”]Da vidi sam na Zendovim stranicama da se moze polagat u Algebri, al nisam na njihovim stranicama nikakve informacije pronasao, nazvat cu sutra pa se raspitat.

Neka, sto manja prolaznost to bolje :slight_smile:

A jel samo netko zna, jel se onda ide u Algebri predavanja, ili se ide samo na ispit? I jel se dobije literatura koju treba naucit koja je na ispitu?[/quote]

na seminaru se ne uči zend.
svaki ispit se može polagati bez predavanja.
ako hočeš baš za php, ima w3school certifikat, vidi da li ima i oracle.

[quote=“jorgovan”]na seminaru se ne uči zend.
svaki ispit se može polagati bez predavanja.
ako hočeš baš za php, ima w3school certifikat, vidi da li ima i oracle.[/quote]

Zanima me bas Zend certifikat, ali ne Zend Framework Certification, nego Zend PHP 5.3 Certification.
Mislim da je Zend najpriznatiji za PHP posto on stoji iza njega i razvija ga.
Zvat cu sutra Algebru pa javim tu sto kazu, hvala svima na komentarima.

[quote=“Limeni”]Zanima me bas Zend certifikat, ali ne Zend Framework Certification, nego Zend PHP 5.3 Certification.
Mislim da je Zend najpriznatiji za PHP posto on stoji iza njega i razvija ga.
Zvat cu sutra Algebru pa javim tu sto kazu, hvala svima na komentarima.[/quote]

mislim da su ti na godišnjem, mada ih možeš probati zvrcnuti.

PHP 5.3 Certification - Zend.com

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja