Php kontakt forma

Pozdrav
Imam ovu kontakt formu na jednim stranicama i uredno šalje email, a sad kad sam identičan kod stavio na druge stranice koje se nalaze i na drugom serveru ispiše mi sljedeću grešku:
We are very sorry, but there were error(s) found with the form you submitted. These errors appear below.

The name you entered does not appear to be valid.
The message you entered do not appear to be valid.

Please go back and fix these errors.

Može li mi netko pomoći?

mijenjao si imena varijabli i zaboravio ih promijeniti na svim mjestima

Hvala na odgovoru Piky, sad radi :bljesak:

Imam sad još jedno pitanje, kad pošalje poruku ispiše mi se onaj tekst da je poruka poslana u potpuno novoj bijeloj stranici. Ja bi htio da mi otvara točno određenu stranicu nakon uspješnog slanja. Koji kod treba upisati umjesto onog teksta?

header(“location:index.php”);

probao sam ja ovo već ranije, ali dobijem sljedeću grešku:
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home2/integrac/public_html/novo/kontakt_proces.php:1) in /home2/integrac/public_html/novo/kontakt_proces.php on line 71

jednostavno ne kužim kud i kako dalje :hmmmmmm:

Zato jer si već poslo određeni odgovor browseru.
Tu trebaš bi oprezan jer ako i pošalje " ", to se isto računa.

U tvojem primjeru kod ti počinje sa razmakom pa tek onda sa “<?php”, to je dosta da se javi greška.

[quote=“gorrc”]Zato jer si već poslo određeni odgovor browseru.

U tvojem primjeru kod ti počinje sa razmakom pa tek onda sa “<?php”, to je dosta da se javi greška.[/quote]

Hvala ti ko bratu, ovo uopće nisam skužio. Sad sve radi. :klanjamse

[quote=“gorrc”]Zato jer si već poslo određeni odgovor browseru.

U tvojem primjeru kod ti počinje sa razmakom pa tek onda sa “<?php”, to je dosta da se javi greška.[/quote]

Jebo majku, ovo mi je xx problema stvaralo prije :smiley:

E da imaš i drugu foru da se php file oznaka ne zatvara, barem u OOP, drugačije ne radim:)
To je mislim preporuka, od nikog drugog, nego od samog Zenda.
Mislim da je razlog tome što kad zatvoriš klasu može ti se dogoditi isti problem da iza zatvaranja se nađe prazan znak i ode mast u propast.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja