Php mailer: povlačenje iz baze zbog slanja arraya podataka

Imam skriptu preko koje saljem newsletter svima u bazi podataka.

Mail je HTML i treba mi pomoc oko povleacenja vrijednosti iz baze podataka. problem nije kada saljem jedan set podataka ali kada zelim slati array tu ne idem dalje.

<?php $sql="SELECT * FROM table WHERE rb='$rb'"; $result=mysql_query($sql); [email protected]; $title='naslov'; $headers = 'MIME-Version: 1.0' . "\r\n"; $headers .= 'Content-type: text/html; charset=us-ascii' . "\r\n"; $headers .= 'From: Ja ' . "\r\n"; $message = ' <?php while($rows=mysql_fetch_array($result)){ ?>
<td><? echo $row[$poruka]; ?></td>
<?php } ?>
; ///////// KRAJ VARIJABLE $message
mail($email, $title, $message, $headers);

?>

Moje je pitanje da li je moguce na ovaj nacin poslati array poruka iz baze, ako ne dali mozda netko ima nekakvo rjesenje.

Mozes ako stavis LIMIT 1 na bazu ili da premjestis mail($email, $title, $message, $headers); u while petlju


Mislim da nema greske ;) ali vidjet ces kad pokrenes na serveru mozda neka tacka ili zarez :D

Mislim da nema greske :wink: ali vidjet ces kad pokrenes na serveru mozda neka tacka ili zarez :smiley:

Ima greska jedna umjesto $row[$poruka] stavi $rows[“poruka”]

Nisi definiro $poruka varijablu, pa zamjeni u string, kao što je mahir rekao.

hvala svima rjesio sam, naime na osnovu vasih prijedloga sam pronasao na netu:

http://css-tricks.com/2866-sending-n...mail-with-php/

E sada imam sljedeci problem. Domena se nalazi na shared hostingu i kada saljem mailove nerijetko mi mailovi odlaze u spam folder.

Header-e sam rjesio na sljedeci nacin:

$headers = ‘MIME-Version: 1.0’ . “\r\n”;
$headers .= ‘Content-type: text/html; charset=us-ascii’ . “\r\n”;
$headers .= ‘From: Me [email protected]’ . “\r\n”;
$headers .= ‘Reply-To: Me [email protected]’ . “\r\n”;
$headers .= “Return-Path: Me [email protected]\r\n”;
$headers.= “Organization: My Organization\r\n”;

$count = 1;
while ($row = mysql_fetch_assoc($result)) {
$email = $row[‘email’];
mail($email, $titlesubject, $message, $headers);
if ($count % 5 == 0) {
sleep(5); // this will wait 5 secs every 5 emails sent, and then continue the while loop
}
$count++;
}

Da li netko za ovo ima nekakvo rjesenje, pa mozda cak i ako bi zakup servera bilo jedno od njih.

Pozdrav