Php Melody pomoc

Vidite sada… Installirao sam Php Melody 1.6.7 na 000webhost, instalacija je dobro zavrsila ali sada imam problem stavljanje videa (filmove) na stranicu preku Embed Code. Probao sam mnogo varijante ali nemogu…

Ako moze neko da mi objasni i da mi da neki Embed Code gdje mogu da stavavim i titlovi…

Evo i…

http://img32.imageshack.us/img32/6356/14509685.jpg


http://img832.imageshack.us/img832/5029/86218132.jpg

Temu mjenjaš u admin panelu a filmove dodaješ preko nekog plugina, npr preko vidfetch.com ili gkplugins.com
btw ova dva plugina se plačaju, đabe možeš jedino ako uzmeš filmove sa youtube.com (one koji su titlovani) ili na one bez titlova sam staviš titlove koristeči besplatan jwplayer, ili uzmeš filmove sa vk.com one koji su također titlovani

Ok aj mi sad objasni kako da uzmem jwplayer, da ga ubacim na stranicu i kako da ga koristam (kako da stavim film sa titl)

Ubacio sam jwplayer folder na sajtu

a koji crni jw player, pravis sajt za online filmove na free hostu i jos hoces da koristis Jw player :slight_smile:

covek ti je lepo reko: vidfetch.com ili gkplugins.com a od jw nema hleba posebno jer je 60% filmova na yt stavljeno da ne moze da se embeduje a i brisu se svakodnevno…

takodje uz svaki koji skines imas upustvo kako se ubacuje ( donijes kod u primeru )…

Jednostavno, ne možeš to nikako napraviti kako spada na FREE hostingu, bez plaćenih plugina itd…

Moze,hosting nema veze sa ovim bitno je samo da podrzava PHP i MySQL,a plugini se moraju platiti ili da koristis trial.JW ti sluzi samo za emebovanje sa YouTube-a(sto nikako ne preporucujem).

ne moze…

da sve moze da se radi na free hostu zasto bi onda neko uzimao placene, free hostovi su shit dobri samo da isprobate neku temu ili skriptu na par dana i nikako ih ne treba koristiti za ozbiljan rad :slight_smile:

da ne spominjem da ce svaki free host da ti izbrise sajt ili banuje nalog cim pocnes malo ozbiljnije da radis i stvaras posete ( znaci svaki posebno ovaj 000webhost )…

posebo ako uploadujes ove pluginse ( znam iz iskustva ) neces da sastavis mesec dana jer ih mnogi zabranjuju na free hostu…

Nije dzabe ona koliko para - toliko muzike :slight_smile:

Nije da čovjeku ubijamo nadu ali i iz mog iskusva isto tako čim sam imao veće pposjete nemožeš vise uzeti backup, nemožeš skinuti sajt preko ftp-a ili bilo kojeg drugog menagera itd… itd…

[quote=“Davor86”]ne moze…

da sve moze da se radi na free hostu zasto bi onda neko uzimao placene, free hostovi su shit dobri samo da isprobate neku temu ili skriptu na par dana i nikako ih ne treba koristiti za ozbiljan rad :slight_smile:

da ne spominjem da ce svaki free host da ti izbrise sajt ili banuje nalog cim pocnes malo ozbiljnije da radis i stvaras posete ( znaci svaki posebno ovaj 000webhost )…

posebo ako uploadujes ove pluginse ( znam iz iskustva ) neces da sastavis mesec dana jer ih mnogi zabranjuju na free hostu…

Nije dzabe ona koliko para - toliko muzike :)[/quote]
Govorim za PHP Melody sta je potrebno,a 000webhost ti izbrise sajt samo u slucaju da nije aktivan tj. da nema posjeta :slight_smile:

Pa zato su ljudi napravili nesto sto se zove localhost(WAMP ili XAMPP)

Drug, evo ti odgovor :wink:

Naj jednostavnije
https://melodymods.com/plugins/php-melody-subtitles-plugin.htm

Ima li nekako free rešenje da se napravi za gkPlugins interfejs…Da mogu da se dodaju video strimovi sa VK. NovaMov, Filenuke itd i da se napravi za dodavanje prevoda ? Nisam radio nikad preko PHP Melody a na ucozu sam napravio jednostavan interfejs