Php obrazac za narucivanje

Dakle ovako , htio bi napraviti nesto u php kako bi se dj-evi mogli logirati te zaprimati (muzicke zelje te ostale stvari) E sad , trebala bi im kao neka prijava , i da mogu vidjeti taj popis koji bi ljudi upisivali te slali . E sad posto ja nemam nikakvih ideja kako bi to napravio , dali ima netko kakav savjet ili primjer kako bi to izgledalo , ili bilo sta da me usmjeri , meni nista ne pada na pamet!

ha gledaj najjdnostavniji ti je nacin napraviti jednu html datoteku dje bi stavio 2 input i text area i send i reset button i jednu php datoteku dje bi slala na e-mail i napravite jedan gmail i eto imas sve :smiley:

Ma znam da mi je to najjednostavniji nacin , ali nebi htio takvo sto , ja bi njima htio napraviti nesto da svaki dj ima svoje korisnicko ime , ali da svi vide isto … E sad nemam ideje sta,kako da napravim , to me muci jako , neki mali kao ticket na stranici da ima (obrazac) gdje bi ljudi mogli upisivati muzicke zelje i poruku koji bi zeljeli naprimjer da im se poruci…

Ha gledaj jedino sta je meni palo na pamet nebi ti bilo lose recimo napraviti stranicu di je samo forma da se ulogiras i u php my admin napravis par usersa i kad se prijavis na stranicu da ti dolaze kao ti mailovi a tamo di korisnici pisu zelje u uglu da pise ime dj-a kad se prijavi

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact