Php skripta za provjeru spajanja

Skinuo sam jednu php skriptu, kako je prevelika uradio bih:

skripta je na google.com

Stavio bih tu drugu php skriptu isto na google.com ili /test nebitno uglavnom trazim skriptu koja bi mi dala rezultat jeli ima jos neki nacin spajanja na tu skriptu, odnosno da nema netko pristup (primjer) na google.com/xxx/xxx/xxx

Ovo je samo za sigurnost naravno, nezelim raditi s tom skriptom, a da na kraju netko drugi ima pristup toj skripti.

Znam da je opis ovoga katastrofa, ali nadam se da ce netko znati o cemu govorim :slight_smile:

Molim te da pokusas malo jasnije opisati problem. Skinuo si jednu, koju drugu sad bi da stavis u /test ? :smiley:

mb google: htaccess routing

  1. Imam jednu veliku skriptu koju sam skinuo koja je bila vec u vlasnistu nekog covjeka pa je on to na kraju odlucio podijeliti sa svima. Zasto? Nemam pojma

  2. Stavio bih tu skriptu, ali neznam ima li neki backdoor (nemislim na trojanca) s kojim bi se on ili bilotko spojio na tu skriptu. Znaci cisto viditi jeli ima netko drugi pristup toj skripti osim mene kada je stavim na web (putem linka, putem nekog skrivenog logina itd).

To sto ti trazis ne postoji, rucno pregledavanje je jedini nacin.
Ako se hoces zastit samo zakljucaj folder preko cpanela?

Provjeri kod, tražili linkove, IP adrese neke call back funckije, fajlove koji se ulitavaju ne lokalno, itd…

To me posjetilo koliko mi je fasinantno kada ekipa radi na ukradenim temama, pa recimo kad vidim da netko fura rev slider verziju 3 ili starije na stranici rađenoj u 2017. Koma!