PHP Warning: Illegal string offset 'src'

Bok. Pošto nemam baš iskustva sa programiranjem pa me zanima dali mi netko može pomoći oko ovoga mog problema.

Ovo je error
PHP Warning: Illegal string offset ‘src’ … on slider.php on line 190

A ovo je ta linija koda
div id=“slide-<?php echo $index ?>” class=“slider-item” style=“background:url(<?php echo $im['src'] ?>) <?php if(! isset($slide['bg_pos'])) echo ' 50% 0px '; else echo $slide['bg_pos'] ?>;background-size:cover;” data-thumbnail="<?php echo $cr_img["src"] ?>">

Može li mi netko reći gdje je problem ili mi napisati kako bi trebalo biti? jer lokalno na kompu mi je radilo sve ali na serveru ne želi i sad mi fale slike.

Unaprijed zahvaljujem

array naziva $cr_img ili $img nema index ‘src’. To znaci da u jednom trenutku prosljedjujes prazan ili nepotpun array koji onda pokusavas koristiti.

div id=“slide-<?php echo $index ?>” class=“slider-item” style=“background:url(<?php echo (isset($im['src'])) ? $im['src'] : 'LINK_NA_NEKI_DEFAULTNI_BACKGROUND.JPG' ?>) <?php if(! isset($slide['bg_pos'])) echo ' 50% 0px '; else echo $slide['bg_pos'] ?>;background-size:cover;” data-thumbnail="<?php echo (isset($cr_img["src"])) ? $cr_img["src"] : 'LINK_NA_NEKI_DEFAULT_THUMBNAIL.JPG' ?>">