Pikselasta slika u flashu

problem je sljedeći kad idem zarotirat importani jpg dogodi mi se da je on pikselast sve dok se okreće. ne bi me mučilo da nisam vidio sliku kako se okreće na jednom banneru i nije imala niti jedan piksel kao vidljiv dok se rotirala pa me zanima di je problem. probao sam i staviti prilikom exporta kvalitetu jpeg na 100 al opet isto sranje. koristim cs4…radi se o fotografiji tako da vektorske slike ne dolaze u obzir :smiley: hh

unaprijed hvala

možda da za svaku poziciju napraviš posebnu sličicu? znači nekih 10-15 takvih slika izrotiranih, makar nisam expert za flash

[quote=“Kečko”]možda da za svaku poziciju napraviš posebnu sličicu? znači nekih 10-15 takvih slika izrotiranih, makar nisam expert za flash[/quote]ne isplati se…to je za banner koji ne smije biti veći od 40kb i onda ako stavim 15ak slika bit će “pretežak”…nije do toga…mora bit neka druga caka samo je ja neznam :zubo:

desni klik na sliku unutar library-a, properties, alow smoothing… to bi tribalo pomoći, ali na čitkijem engleskom :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja