Pin potvrda ad sense

Pozdrav,

dobio sam obavještenje na ad sense nalogu da su mi poštom poslali pin kako bi potvrdio adresu za plaćanje. U startu nisam znao da postoji ova provjera pa sam u postavkama plaćanja unio sam nekakvo korisničko ime a ne lično ime, način plaćanja još nisam dodao, a u adresu sam dodao svoju adresu gdje je naselje bez broja tako da me bez imena poštari ne mogu ni naći.

Međutim u ličnim postavkama račun glasi na moje ime… E sad to se čeka dvije do četiri sedmice. Ja čekam dvije i ne stiže… Ukoliko je nekakva mašina to proslijedila na adresu BB i na ime abvgd123 neće me nikad naći… Šta onda? :smiley:

pošalji drugi pin na pravo ime i adresu

kako… na mom računu nema ove opcije koju vidim u njihovom tutorijalu…


Odnosno u account information nemam opciju verifikuj adresu… nego mi je na početnoj stranici zakačen podsjetnik…

zapravo tek nakon 6.septembra mogu zatražiti novi pin… ako ne stigne za 4 sedmice…

pa valjda tamo gdje piše da su poslali vidiš na koje su ime poslali

Ljudi da li neko zna sa koje adrese iz koje zemlje google šalje kod za potvrdu ad sensa. nestala mi je pošta moram da je nađem. Iz amerike definitivno ne šalju za balkan.

Svicarska, bar meni su odatle slali prosle godine

Bosna
20 karaktera…

1 Like

Neće ti ni doći ako ti nije došlo u roku 3 tjedna od prvog zahtjeva…
Pa ti je to vrlo jednostavno :slight_smile:
Nakon 4vrtog slanja zahtjeva daju ti opciju da skrniraš osobnu ili putovnicu i u roku par min odobre…

Prvo malo se prepucavaj (popričaj) s ovima u tvojoj pošti :grin: :rage: Pa potom zatraži od google da ti pošalju novi kod za adsense
https://support.google.com/adsense/answer/1348257?hl=hr
ja sam nekada daaavnoooo daavno dobio preko Irske (Srbija)

Pa ne moze vratit posiljku prije 5-7 radnih dana. Ako nisi kuci postsr ostavi dopis ds je dolazio i da mozes podici u posti.

A za tu kovertu uopste ne kuca na vrata nego stavi u sanduce.

trebo si iskopat broj poštara … ja sam svojevremeno zvao sve moguće centrale i odjeljenja da mi daju broj poštara i kada sam ga nazvao reko sam mu čim nešto dođe na moje ime zovi dolazim ako treba na mars … jedino tako se možeš osigurat …

1 Like