Ping backlinkova i brzina indexiranja

Zanima me koje alate koristite za ping backlinkova i nakon kolko vremena google indexira backlinkve.
Ja sam koristio BackLink Ping | Mass Ping Tool i PingFarm | FREE Mass Ping Site To Ping Your URLs For More Backlinks , ali google nekad i po 10 dana ih ne indexira

Najbolje je nista ne forsirati, jednostavno pusti da google to odradi prirodno, to traje 2-4 tjedna za vecinu linkova.

Postavi link na stranici jutarnjeg ili vecernjeg lista…pa mi reci koliko je guglu trebalo da ga “izindexira”…bez da ga pingas…
Ok…postavi link na stranici fgytjasfd.indija …pingaj ga…pa se cudi zbog cega ga gugl nije indexirao :wink:

Nikakvo pinganje ne koristim. Google i tako sam otkrije sve bolje backlinkove za par sati.
Ako neki backlink ne indeksira niti za nekoliko dana, onda taj backlink i tako ne vrijedi ništa.

posluzitelj po tebi onda link na blogu od npr seo.hr ne vrijedi ništa? istina nisu ga objavljivali ništa od 2012 ali ipak mislim da nešto vrijedi

Pa jako mi malo vrijedi link na seo.hr ukoliko mi je web na spanjolskom jeziku…da imam koju .hr domenu sa sadrzajem na hrvatskom jeziku…vrijedio bi taj link malo vise.
Zelim reci… postavljas plocice po hrvatskim kupaonicama, pokrenes si web stranicu i postavis linkove tam negdje na nekim japanskim web stranicama. Dali to ima smisla?

Ako imaš stranicu o mačkama na engleskom jeziku i ideš ju linkat na stranici na bugarskom jeziku, najvažnije je da članak iz kojeg linkaš je relevanan tvojem sadržaju. Znači da link dode sa bugarske stranice o zivotinjama iz clanka o mackama, to je dobar link. Sada tu dalje idu neki drugi parametri, kao što je autoritet te stranice, broj izlaznih linkova, broj izlaznih linkova s tog clanka, autoritet tog clanka. Tip linkaš sa članka o mačkama koji je 2 na tražilici za pojam mačke, takav link je još kvalitetniji. Dalje u zadnje vrijeme sam primjetio, da dobar nofollow link me gurne gore tipa, sa 7 mjesta na 2 i tako dalje.

Također nije istina da link koji google ne nađe u sat vremena ništa ne vrijedi. Google, stranicu indexira po tjedan ili dva, znači on ne dođe danas i onda indeksira cijeli moj post,nego po malo, ali nikad u potpunosti ga niti ne indexira. Zato treba vremena da on tak malo po malo nađe tvoj link to traje nekima tjedan nekima mjesec. Naravno da brže indexira bolje stranice. Ali što ti znači link o mačkama iz članka o pločicama, koliko god da je stranica s koje linkaš dobra.

Ovo govorim iz svog vlastitog iskustva, najvažnije je da je link sa stranice koja je relevantna tvom sadržaju.