Pirat Download Templatea

Pozdrav,

Zanima me da li mi se moze nesto desiti ako skinem (tj. vec sam skinuo) template sa nekog PIRATE sajta,a taj template se prodaje na Themeforest za nekih 35$?Koje su posledice ako se sazna, i da li se moze saznati da je nisam kupio?

Nije uredu skidati samo etika i nećes moći raditi update ako ga bude…
Al se ne preporučuje nisu neki novci 35$

[quote=“Popic”]Nije uredu skidati samo etika i nećes moći raditi update ako ga bude…
Al se ne preporučuje nisu neki novci 35$[/quote]

Izvini,ali nisam te mogao razumiti sta kazes :smiley:
A ovo za novac ipak srednjoskolcu nije lako baciti 35$. :slight_smile:

onda napravi sam svoju temu :slight_smile:

Moze li neki ozbiljniji odgovor na pitanje?

Kakav bi ti ozbiljniji odgovor na neozbiljno pitanje.
isto ko da si pitao jel možeš uči u dučan i ukrasti nešto.

Naravno da mogu otkriti na nemaš orginalnu temu, a mogu i otkriti tvoje ime prezime i adresu ako nisi platio whois zastitu.
Da živiš u americi mogao bi dobiti tužbu i platiti desetke tisuče dolara ali pošto živiš u bih nemože ti ništa biti

E tako mi reci :smiley:
Takav odgovor sam ocekivao :smiley:

Sad ne znam sta da radim :S

Postoje i besplatne teme.

[quote=“Sava95”]E tako mi reci :smiley:
Takav odgovor sam ocekivao :smiley:

Sad ne znam sta da radim :S[/quote]

Ako žarko želiš neku novu konzolu sa polica a nemaš novca da si ju kupiš (jer si ipak samo srednjoškolac), hoćeš li u toj situaciji ukrasti konzolu? Eto ti odgovor na to tvoje “ne znam sta da radim”. :slight_smile:

Neće ukrasti. A da mu netko nudi ukradenu konzolu besplatno uzeo bi vjerojatno… Tako je sa predlošcima.

Ne sekiraj se ti, svi su ovjde u počecima skidali predloške sa warez foruma a sada se prave veći katolici od pape!

Jednog dana ćeš shvatiti da to nije u redu pa ćeš donirati veću svotu svima onima čije si predloške koristio a da ih nisi platio… :smiley:

[quote=“Sava95”]Moze li neki ozbiljniji odgovor na pitanje?[/quote]Odgovor da sam napraviš svoju temu je vrlo ozbiljan odgovor na ovom forumu.

Odgovor o tome koliko je sigurno ili nije sigurno krasti - bio ti srednjoškolac ili ne - nije ozbiljan odgovor. Više pročitaj ovdje:

http://www.webmajstori.net/forum/tema/7262-Dobrodošli-novi-korisnici-predstavite-nam-se-i-pročitajte-pravila-ponašanja?p=190885&viewfull=1#post190885

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja