Pišam se na banke i državu

@wizardlp da ne fali jedna nula i zaretz ispred 20% ?

https://raiffeisenbank.ba/bhs/menu/view/107

Čudi me da NLB i nudi Visa Electron :D. Raiffeisen ima najbolju uslugu ali brate i najviše uzimaju, sječam se da su mi svaki mjesec kada sam automatski skidao sa Paypala uzimali 1% što je previše kada uzmeš u obzir ostale banke. Pokušao sam u UniCredit, zeznuli su me žestoko ne rekavši mi neke skrivene troškove tako da sam zatvorio i kod njih gdje su mi samo zatvaranje iako kartica nije bila ni izrađena naplatili 10€. Na kraju, Intesa, najbolja banka i svakome je preporučujem, u Hrvatskoj to je u stvari Privredna banka.

Meni je ova radnica u banci rekla 20%. Moguce da se ona zeznula. Vise vjerujem ovim pisanim stvarima. Opet moze se i dodatno provjeriti u banci ako zapne :smiley:

Moguce da je pogrijesila cekam odgvor na mail.Ovdje pise samo za eure, mozda se za $ uopste ne naplacuje konverzija :wink:

1 Like

NLB je Nova Ljubljanska Banka.
Već ste zaboravili kako vas je ošišala stara Ljubljanska Banka, pa opet idete mečki na rupu?

Ma ne uzimaju mnogo provizije na 150€ nekih 5€ ide njima, vec mi je krivo što im je osoblje nesposobno i matoro(za groblja) …

Ne pamtim da su vratili staru deviznu štednju koju su maznuli i kojom su osnovali NLB :frowning: