Pisanje članaka - $1/100 riječi

Pozdrav ekipa, pišem oglas za nekoga drugoga, ali nema veze… Uglavnom, sestra mi je na porodiljnom i pitala me da bi zaradila nešto dodatnog novca sa strane. Malo je gledala, i s obzirom da dobro zna engleski, i zna dobro pisati (učiteljica je), preporučio sam joj da radi freelance pisanje članaka.

Otvorila je račun na Fiverru, i kao što svi znate, konkurencija je ogromna, tako da kreće s nižim cijenama. Uglavnom, cijena na 100 riječi je $1, ja sam joj objasnio kako ja pišem, snimio joj koji video da razumije osnove, i napisala mi je jedan članak, mogu reći da je odlično istražila temu i solidno sastavila članak, bilo je tu malo dužih odlomaka što sam joj kasnije objasnio, i mislim da njen stil pisanja vrijedi tih novaca, pa čak i dosta više…

Eto, ako tko treba pisca, slobodno joj se javite na Fiverru pa barem probajte eto. Ona bi napisala 10-20 članaka po nižoj cijeni da skupi dobrih feedbacka.

Evo linka do giga:
https://www.fiverr.com/share/EXpj0Y

3 Likeova

još joj pokažeš i keyword research i već jačeg portfolija usluga :slight_smile:

mogao bi se javiti za par članaka, treba mi english content svakako.

1 Like

Ova je tema automatski zatvorena 365 dana nakon zadnjeg odgovora. Novi odgovori više nisu dopušteni.