Pisanje tekstova, clanaka, opisa na nasem jeziku ili prijevod sa ENG

Zdravo svima,

necu razvlaciti puno. Bavim se pisanjem tekstova, clanaka i opisa na nasem jeziku. Saradjivao sam sa dosta ljudi, vecina ih i jeste sa WMForuma. Pisem razne tekstove vec zadnjih 6 mjeseci, te sam sposobasn pisati o raznim temama. Cijena zavisi prvenstveno od toga da li zelite neku duzu saradnju ili se tu radi o samo par tekstova. Moguci nacini placanja su Paypal i uplata nracun u Novoj banci (BIH). Sto se cijene tice jos jednom kazem nije nikakav problem to cemo najlakse dogovoriti, nisam skup :wink: !

Refresh aktivni i dalje!

Refresh

Refresh!

refresh

refresh

I dalje aktivno (naravno)…

Okvirna cijena za 300 rijeci je 1e, sve se mozemo dogovoriti, pa tako i oko cijene! :slight_smile:

I dalje aktivno (naravno)…

Okvirna cijena za 300 rijeci je 1e, sve se mozemo dogovoriti, pa tako i oko cijene! :slight_smile:

Pozdrav,

kazi mi da li je cena od 1e za 300 reci i na engleskom? I da li su tekstovi SEO?

Cijena vise nije 1e ni na nasem, a kamo li na engleskom, na engleskom ni ne pisem. Jesu tekstovi SEO, ako je potreba…

I dalje aktivno, vrsim prevodjenje ili pisanje tekstova!

Ponovo imam slobodnog vremena, zainteresovani se mogu javiti preko poruka!

Aktivno…

Prevod sa engleskog 1.5e na 300 rijeci.

Refresh :smiley:

Prevodjenje - 100 rijeci 0.5€/1KM/4KN
Pisanje - 150 rijeci 1€/2KM/8KN

Prevodi i tekstovi su gramaticki ispravni, rade se u zeljenom vremenskom roku. Tekstove koje sam pisem, vecina klijenata ocjenjuje kao izuzetno kreativne, sto vam je dovoljan dokaz kvalitete istih.
Za sve ostale informacije javite se u inbox!

Refresh

Refresh, imam mjesta za jos koju suradnju :wink:

Refresh,

Nudim pisanje i prevodjenje clanaka, tekstova i sl.

Refresh

Refresh, 100% gramaticki ispravni prijevodi i tekstovi - cijena, najmanji problem, lako se mozemo dogovoriti!

Mozemo se dogovoriti i oko nekakve kompenzacije, ako nudite nesto u zamjenu za odredjeni broj tekstova…