Pisanje tekstova, clanaka, opisa na nasem jeziku ili prijevod sa ENG

Refresh…

Refresh,

Zbog okolnosti koje se ticu Paypala, smanjene cijene za sve klijente iz BiH koji mogu uplatiti direktno na racun u Novoj Banci! Sve ostale informacije na PM!

Refresh…

Refresh!

Refresh!

Refresh

Refresh, pisanje i prevodjenje po povoljnim cijenama ! :slight_smile:

Refresh!

Sada uz sebe imam jos jednog pisca, dakle kapaciteti su udvostruceni :smiley: .

Jeftino i kvalitetno!

"Kapaciteti su udvostruceni" a usluga nikad "brza!"

Evo hocu javno da “pohvalim” Madoxxa za pisanje clanaka, narucio sam ih jos 29.09.
11

a gle jos uvek ih nema iako sam trebao da ih dobijem po prioritetu kako rece “pisac”, nakon 9 dana postavih pitanje sta je sa mojim tekstovima i dobih odgovor:

Tako da kapaciteti su udvostruceni

@Madoxx stranicu zadrzi tekstove mi ne salji. Kad bi me svi zajebali za ovu cifru…Gde bi mi kraj bio.

1 Like

Tekstove ces dobiti, za ostalo si u pravu.

Ja isto moram da “pohvalim” clana @Madoxx za brzo isporucene clanke, evo vec ih cekas samo 5-6 mjeseci i jos ih nije poslao iako je novac dobio.
Nije problem ali samo da kazem da drugi se ne nadaju previse kad njemu plate jer nece dobit nista

2 Likeova

Sve stoji, ne bjezim od toga, ali jedna stvar da se zna, nikada od nikog nisam trazio novac unaprijed. Tekstove ce dobiti svi…

I tako dan za danom pred kockastim ekranom…A tekstova nigde…
Kapaciteti su udvostruceni, suluga nikad bolja a bogami ni brza…

1 Like

Nije za svakim za poslovati tako je oduvijek bilo :slight_smile:

Ja nisam nikad poslovao s njime (par puta smo kontaktirali) a ni neću jer po svemu sudeći od toga nema ništa. Vidi se neozbiljnost u svemu tome nije mi jasno što ljudi uzimaju poslove koje nemogu odraditi. Svaka čast onima koji su profesionalni i savjesni pa zbog nedostatka vremena glatko me odbiju :smiley:

I svaka čast onima korektnima :wink:

S njima imam suradnju bolje mi je da netko naš zaradi nego plaćati strance ako i naš netko može odraditi taj isti posao… pod uvijetom da je cijena ok kao i odrađeni posao

Mislim da bi admin prvo tebe trebao da kazni za uvrede koje upucujes na racun drugih i to na racun onih sa kojima veze nemas.

@Delija
@Jeronimo034
@Sceko
Ja se izvinjavam jos jednom, ovdje javno,
Vase tekstove cete dobiti do nedjelje i kao znak izvinjenja za to sto ste cekali, dobicete jos toliko tekstova gratis, ako budete htjeli i ako hudete zadovoljni napisanim, jer uslugom svakako ne mozete biti.

Nikada nikog nisam htio prevariti, niti sam ikada od ikog trazio novac unaprijed, bar to moze potvrditi svako sa kim sam saradjivao, na ovom forumu ih ima na desetine. Jos jednom, sve je ovo ispalo bezobrazno i neprofesionalno od mene i jos jednom i po posljednji put imate izvinjenje mene.

I da majstorcino, nije sve onako kakvim se cini. :slight_smile:

Do nedelje da posaljes clanke? Gdje ces ih copy?

Evo ako svi dobiju do nedelje clanke ja cu ti se javno izvinit.

Svaki clanak da je unikat, do nedelje i ja kazem ti si car, moze?

Do tada ti si za mene samo hajvan (nadam se da znas sto je to, kazes da zivis u bosni).

Sve okej ne ljutim se sto se mene tice. Prethodne mi je fino odradio, i ne bih da dajem nikakvu losu ocjenu jer sam zadovoljan istim. Jeste malo neozbiljno sto se tice odugovlacenja, ali boze moj idemo dalje. Mozda je covek imao porodicnih problema ili neke druge prirode i nije za zamjerit.

1 Like

Ja isto ne vidim tu neki problem veliki, svakom se desava da kasni, znam ja da ce @Madoxx to odraditi

Do sada je za mene radio promo video, prevod skripte i sve je ok.

Ovaj majstor1 je lud, kakve bolan tablete, jesili normalan

Taj post sam izbrisao. :frowning:
Samozvani Majstore, mi ovdje razgovaramo na kulturnom nivou, još samo jedno pogrešno slovo, a ne rečenica; i tebe ćemo se riješiti. :o:

1 Like