Nudim usluge pisanje tekstova i prijevoda

Isto tako, još jednom pohvale… Pribilježite se slobodno, jer vjerujem da kod Marte sve manje ima praznog prostora za nove narudžbe … Sve pohvale

Isto sa Martom vec dugo suradujem. I nemam potrebu uopce provjeravati i pregledavati tekstove koje salje…samo ih zalijepim …:blush:

Pozdrav svima!

Nudim posebnu blagdansku cijenu prijevoda ENG na HRV

Ponuda je ograničena pa molim zainteresirane da se jave na e-mail:
[email protected]

Pozdrav svima!
Radi mnogo upita u ponudu dodajem i prijevod sa HRV na ENG također po vrlo povoljnoj cijeni!

Hvala
Marta

Bump :slight_smile:

Ova iznimno povoljna ponuda vrijedi do 1.1.

Ukoliko je netko zainteresiran za detalje, javite se na e-mail: [email protected]

Hvala svima na narudžbama!

Pozdrav! Posebna ponuda za prijevode i dalje vrijedi :slight_smile:
Cijena je iznimno niska, pa se slobodno javite i pitajte sve što vas zanima! :hugs:

@Martacroata

Malo si mozda pre jeftina. :grin::grin:

Malo si možda zloban :laughing:

Ja sam dobro namjeran.

Bump!:blush:

Posebna ponuda za prijevode i dalje stoji.
Još niža cijena za prijevode tekstova iznad 10 k.

Hvala

Pozdrav!
I dalje u ponudi atraktivne cijene za prijevode!
Prijevodi ENG-HRV i HRV-ENG, sa odličnom😉cijenom za količinu iznad 10k riječi.
Hvala svima na dosadašnjim suradnjama :blush:

Refresh, refresh :blush: :slight_smile:

Upravo mi je @Martacroata zavrsila i napisala oko 15000 reci za adult nichu na Engleskom jeziku. Tekstovi su vrhunskog kvaliteta, tako da je preporucujem svima koji imaju ideju sta rade :slight_smile:

Hvala puno :blush:
Širim horizonte :wink:

Pozdrav svima!
Ponovno u ponudi prijevodi ENG/HR i pisanje tekstova na oba jezika.
Hvala forumašima na dosadašnjim suradnjama.
Posebna zahvala na dugotrajnim suradnjama za @Makica i @imemperor1: hvala na povjerenju :blush:

2 Likeova

Poz Marta,
Jel imas iskustva sa pisanjem opisa za proizvode za online trgovinu (engleski jezik) ?
Kolega i ja trazimo nekoga tko zna i ima vremena da radi za nas, ukratko potrebno je pratiti par natuknica na koji nacin treba napisati opis i svaki opis bi trebao biti oko 250-300 rijeci.
Planiramo kroz sljedeca 2-3 mjeseca skupiti preko 500 proizvoda tako da ce posla biti puno :smiley:

Pozdrav svima!
Još uvijek posebna ponuda za prijevode, cijena za 1000 riječi:

• ENG-HRV $3
• HRV-ENG $4

Hvala svima na suradnjama, drago mi je što su sve bile uspješne… :blush:

Marta

Pohvaljujem @Martacroata za pisanje tekstova, trenutno najbolja na ovom forumu od svih koje sam probao sto je inace retko.

Realno po meni je njeno pisanje 2$/100 reci a ona pise jeftinije tako da mozete dobiti kvalitetne tekstove prilicno povoljno.

Hvala puno na lijepim riječima :blush:.

Dakle, od sada uz prijevode koji su i dalje po gore navedenim cijenama, ponovno pišem i tekstove svih vrsta, uključujući i affiliate tekstove.

Cijene po dogovoru.

Zahvaljujem svima na suradnjama i na vrlo ugodnoj komunikaciji.

Marta

3 Likeova

Bump! :blush:
I dalje sam tu za sve suradnje i upite vezano uz pisanje tekstova i prijevode.
Lp