Pismo Matije Babića: zašto je Index prodao oglasni prostor HDZ-u?

Stavovi o Indexu uvijek idu u skrajnost - ili je Index sluga ovog ili je sluga onog.

Evo zadnje pismo Matije Babića o glavnom problemu Hrvatske, koji se može vidjeti jedino pomoću ogledala. O narodu koji se okreće kako vjetar puše.

Za malo paprenja: čije interese M. B. ovdje štiti? :stuck_out_tongue:

Ovo je jadno da netko uopće objašnjava zašto je prodao oglasni prostor.
Ovaj put nisu upravu HDZ se nije promjenio i kao stranka svakim danom propada.
Iako sam protiv HDZ i njihove politike i ja bi svoj prostor prodao.

Pusti principe i što lik priča, Index ima velike gubitke i radi sve za pare.

Potpis. To je posao, i ako ne uzmem ja, uzet će neko drugi. Kao da će se išta u Hrvatskoj promjenit ako ja odbijem njihovu ponudu.

To sam već negdje čuo (pročitao), ali volio bih informacije iz prve ruke. Čisto informativno…

Osobno, to smatram čistim licemjerjem. Plaćeništvom. Nedostakom karaktera. Točka.

Osobno, odbio sam raditi sa više stranki, udruga i firmi koje ne podržavaju životne vrijednosti koje podržavam. Nisam im htio uzeti lovu (radi se o barem 100k kn mjesečno) jer ne mogu baš sve strpati u “posao”.
Ovako na brzinu, samo najveći: jedna firma čiji direktor je radio za KOS, a vlasnik je prijatelj Mesića; jedna udruga koja promiče homoseksualnost; jedna neokomunistička stranka; 2 plaćenička medija. Neka uzimaju servere, aplikacije i održavanja od onih koji žele raditi s njima…
Te slučajeve smatram dobrim poslovnim i životnim odlukama.

Taj Babić je sramota za HDZ.

[color=“White”].[/color]

HDZ je dno a index dno dna

Bio bi bedast kad nebi naplatio… Po meni veća je sramota što su radili onom Sanjinu kampanju koji svjesno krade napačeni narod :fuj:

[quote=“mile”]Taj Babić je sramota za HDZ.

[color=“White”].[/color][/quote]
Znao sam ja da ćeš morat nešto reć. :smije:

Druže Tito, nešto bi’ te pito, di je moje sa tavana žito?

[color=“White”].[/color]

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja