Pismo poslovne suradnice

Na koju stranicu imas ih mnogo ali samo da ne bude “Ja znan šta je informatika. I ne slušan nikoga!!” :D.

T je Esra iz ReklamStore :joy:

Jako ste konstruktivni, Nemogu staviti link na stranicu jer imberlano osoblje podivlja od ljubomore i puni mi imbox pritnjama. Napiši davor bergam u google pa ćeš naći stranicu.
A Esra niti pije niti ide svinjetinu. Koristi google translate.

Evo je:


image uploader

Dobra, ima li fb? 20😀smajlica

neznan ima li fb ali ima linkedin

Naravno da znan šta je informatika (baren ona stara iz mog vrimena) al neznan šta je inzernet. Prestar san ja za internet. Ali znan šta je YUPAC. Internet je dosta različit od naše Yu mreže poslovnih računala.
A slušan knjigu. Ona je pametnija od svakoga. Kad bi vi znali koliko san ja knjiga pročita…

Jedno je pročitati, a drugo naučiti i znati. :grinning::grinning::grinning:

Bija san najkvalitetniji u Šibeniku. Učija san iz knjiga i najboljih stručnjaka u YU. Često su me posjećivali. Bilo bi viskija i kave. Poslovnih ručkova. Razmjenjivali smo iskustva… Ja san profesionalac i knjigu čitan od korica do korica. Kad budeš jak ko ja onda mi se javi. Do tad ne pizdi jer neznaš šta je informatika.

1 Like

Pusti davore ove sto provociraju. Znas i sam da bi sve dali da imaju znanja o informatici koliko i ti! :slight_smile:

Hvala @simeon. Ali stvarno san bija profesionalac i drža cilu informatiku poduzeća TLM-Info!

A tebi će @c3po Papa cilu guzicu izmazati pašteton jer si reka da je Esra pripita. Esra je Muslimanka i njoj Muhamed zabranjuje alkohol. Makni ono sranje iz naslova teme! Vriđaš je a tako je dobra curica!!

Nikog ne vrijeđam.

Koja područja pokrivaš od modernih stvari?

Nikoja. Moja znanja su zastarila.

Davore mislim da bi trebao poceti ganjati neke jace kljucne reci ako zelis posetu na sajtu, Davor Bergam ne kuca niko ziv i ova Esra ko zna kako je zavrsila na sajtu verovatno direct poseta ili referal.

kriptovalute kurs
besplatno gledanje filmova
rudarenje kriptovaluta
vrednost bitcoina
plate u svajcarskoj
plate u americi

Napravi lepo optimizovane stranice sa 1000+ reci za svaku.

Hvala @Makica (…)

Ovo uopšte nije problem samo po sebi.
Ali u kombinaciji sa ovim

je izuzetno štetno.

5 Likeova

Ovo s naslovom nikako nije uredu, bez obzira na sve. :confused:

Umjesto nekoga, u njegovo ime pisati…koristeći administratorske ovlasti je stvarno ružno. Još pri tome namjerno pogrdno pisati… :confused:

2 Likeova

@bozoou kompletno vodstvo ovog (novog) foruma le šljam pa se od njih nemože ni bolje očekivati.

Niti je išta pogrdno napisano, još manje sam osobno ikada, tako ni sada editirao bilo čiji post, nego isključivo title što je potrebno i opravdano. :slight_smile:
Svaki post koji napišemo govori prvenstveno o nama samima, a tada tek će možda i reći nešto o onom o čemu piše. Tako je i meni osobno izgledala ta tema koja se otvara, i u kojoj si newbie pitanja postavlja Forumaš koji je 20 godina ovdje. :neutral_face: Nije mi ovo čak niti smiješno, ali još kad se spominju i tzv. suradnice… :smile:
U petak navečer, jasno je i da je naslov adekvatan. :o:

Popravljeno.

:frowning: Post must be at least 20 characters