Pitanja oko Amazon affiliate sajta

image

ovaj peti članak sam porodio. baš na guranje jedva. al zadovoljan sam. imam još deset neobjavljenih članaka, mislio sam da sam smanjio više cifru. 208 članaka objavljenih. ulazim u formu.

1 Like

5 clanaka za dan, kod mene to nema sanse, ali sam redirektovala clanke sa ovog domena:

Na ovaj:

Sveukupno imaju 17 postova.
Ovaj prvi domen (sa nekih 10tak clanaka) je bio poceo dobro da da rangira za jednu keyword (clanak napisan u avgustu 2019, sad tek dosao na prvu stranu, strpljenje je carobna rijec), ali provaljujem da produka vise nema uopste na amazonu. Te posto sam prebacila clanak, stavim linkove juce ka wayfair, i odmah prvi dan prodam sa tog clanka produkte za preko 3500 usd :grinning:

Mozda ce to biti i jedini za ovu sezonu, ko zna, ali dobar start, i napomena da nikad ne treba podcjenjivati faktor vrijeme - neke keywords trebaju skoro 2 godine da dodju na svoje, i keywords sa malo pretraga.

(klikovi su sa vise sajtova, ali je sva zarada bila za taj jedan novi clanak na novom sajtu.

E da ovaj @Jeronimo034 nije poceo da bedaci sa ovim nekim Gugl apdejtom, bilo bi fino proljece :grin:

2 Likeova

Svaka vam cast, vi ste mi dali motivaciju da ponovo krenem u amazon. Nasla sam oko 100-ak kljucnih reci za moju nisu zahvaljujuci nekim dobrim clanovima, prepoznace se oni :slight_smile:
Samo mi treba pomoc da mi neko kaze da li je konkurencija easy ili da li se mogu rangirati? @Jeronimo034 ili @anja1 ako imate vremena da pogledate par kljucnih reci?

Da li je neko od vas kupovao posjete? Postoji li mjesto gdje se za ove novce kao sa ovog oglasa mogu uzeti prave posjete, ne botovi…

Ocjene korisnika su pozitivne ali opet ne znam…

Jasta su nego botovi. Ako bi bas da placas, onda Google reklame. Ili sam ukljuci reklame za FB, ali ni to ne bih preporucila. Za Aff sajt ulozi te pare u tekstopisce za nove clanke.

4 Likeova

imaš serpclicx.com i čini mi se da imaju pored njih još neki, ali im se imena ne mogu sjetit. ja nisam kupovao. registrovao sam se kao kliktač da vidim kako radi. ovo radi na principu da se mora korist mozila, instaliraš neku mozila ektenziju i dobiješ zadani keyword i nađeš ga (extenzija ga oboji i kaže otprilike na kojoj je poziciji) na guglu i klikneš na njega i moraš na ostati minimum 1 minutu na sajtu.

imaš ođe malo više o tome

1 Like

Ti vazda nege prehebotine gledas. Brate radi regularno i skloni se od kupljenog traffica, kopiranog sadrzaja itd ako hoces da radis ovaj posao. Ako hoces a sviras qrcu onda teraj ovako.

Naravno da cu regularno raditi, ali samo kada mi se tako neka ideja javi, provjerim na forumu sta drugi ljudi misle… mislim da upravo tome forumi i sluze… ali dobro, necu dalje da ne ulazimo u nepotrebne rasprave…

Pretpostavio sam da su ovo botovi, prvnestveno zbog cijene.

Da li iko radi amazon. de affiliate? Pitam posto dosta stvari kupujem preko amazona de pa eto tako

Imam ja nalog tamo, pa npr mogu da postavim link na koji ti kliknes i kupis :slight_smile:

Posalji mi u PP pa da vidimo jel moze to nekako iz Amazon aplikacije sa telefona

Da li neko ima recepte na sajtu? Htela sam da ubacim jedno 15-20 recepata, napisala sam jedan ali vise od 250 reci ne moze ni na silu. Ubacila sam dve slike ali izgleda nekako prazno, da li da ubacim i video sa Youtube-a ili ce to samo da odvuce posetu?

Zato vecina tih food bloggera napise cijelu zivotnu pricu na tim receptima da popune sadrzajem haha. Ali mozes pisati tipa o sastavu recepta, koliko kalorija ovog onog, pa kombinacije s cim se moze kombinirati to jelo ili sto se moze koristiti ako se neki sastojak nema i sl. Tako barem vidim da pisu u tim receptima.

Hahaha da, u pravu si, i ja kad trazim neki recept prvo pocinju sa istorijom sastojaka, gde je prvi put pronadjen, ko ga je koristio pre 1000 godina pa gomila nepotrebnih stvari i na kraju 100 reci sam recept :slight_smile:

Hvala na preporuci, mogla bih i info o kalorijama da ubacim, itd, barem do 500-600 reci nekako da sklepam.

pitanjce za amazon ekipu:

imam jedan affiliate amazon sajt koji je pred prodajom. kupac je zanteresirante je gledao prihode…us amazon je ok, ali problem je sto je ID za ostale accountove (UK, GER, ITA, CANADA) povezan s drugim sajtovima…

potencijalni kupac predložio da mu dostavim podatke razdvojeno po postotcima iz amazona pa da se tako da izračunati sve brojke.

je li netko to radio i kako to izvući iz amazona ?

Da li znate u cemu je problem kad otvorim sajt ne ucitava mi slike na sajtu osim slike od amazona ubacene preko sitestripe? Prije toga na sajtu nisam nista dirao itd , odjednom je pocelo. Koristim temu cheerup

Ja imam problem sa prikazivanjem native reklama… Kod uredno kopiram, ali reklame nema… a opet neke prikazuje… Tako da ne znam šta je u pitanju

Koji plugin koristite za proizvode u clancima (tabele za poredjenja itd)

AAWP i NinjaTables (20 karaktera)

Hvala ti, probati cu :grinning: