Pitanja oko Amazon affiliate sajta

Odgovorio sam im direktno na mail, a istu poruku sam poslao i preko njihove kontakt forme… Nadam se da ce me odblokirati…

Ovo vise ne radi jel tako? Ovo fetch clanka, bar meni ne radi :open_mouth:

ne radi fecovanje (vec nekih mjesec dva)

1 Like

Nema neko drugo ili slicno resenje? Sada cekamo da se google smiluje da indeksira nove clanke :open_mouth:

Konačno mi odgovoriše iz Amazona…

Njihov odg.
Hello,
I am not able to see that store ID on your account anymore. If you have any oher questions please contact us anytime. I hope you have a great day

We’d appreciate your feedback. Please use the buttons below to vote about your experience today.

Ne znam sta da im napisem vise…
Pisao sam mail adrese na koju sam reg. Pozvao se na store id koji su blokirali… Ima li ko kakvu ideju sta napisati da me shvate :slight_smile:

pisi ponovo i ponovo dok ti ne odgovore kako treba

1 Like

A reci mi koji je kod tebe bio razlog koji su naveli? I da li si na kraju morao kreirati novi nalog ili su ti vec vratili nalog od ranije? Kada kazem nalog mislim na store id…

prvi put su mi ukinuli skroz nalog
drugi put na novom nalogu su trazili da napisem na sajtu
As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.
uradio sam to i oni me banovali i onda sam im pisao dok nisu odblokirali

Ponovio sam upit, pa cu vidjeti sta dalje kazu…
A na sajtu vidim da se reklame uredno i dalje prikazuju… Ako bude klikova i narudzbi preko tih linkova u medjuvremenu, da li ce ta zarada biti registrovana?

Evo kod mene proradilo fecovanje clanka u konzoli… Ekstraaa.

1 Like

Ja bih to izbegavao…

Zasto, ja sam radio na 10tak mojih sajtova dok je radilo prije pola god i nikad nisam imao problema.

Ako mislis da treba ti nastavi da koristis sta drugo da ti kazem :slight_smile:

Drug ne kazem ja nista lose, ako si imao losa iskustva sa tim reci, forum je da se dijele iskustva i misljenja, ja sam svoje iskustvo vec iznio… Ako mislis da je to losa opcija bio bi red da das neko obrazlozenje za isto…

Lupam gluposti, nastavi samo i tjt.

1 Like

Danas su mi odblokirali nalog, sve se samo nastavlja, bar mi se tako cini… Ovih par dana koliko sam bio blokiran, nije se nista brojalo u statistiku a sutrasnji izvjestaj bi trebao pokazati da li linkovi i dalje normalno rade ili moram nove postavljati.

Jedno pitanje za iskusnije amazonce… Ima li jos kakvih provjera naloga ili je sada to to… ne moram vise brinuti o nekim limitima koje moram ostvariti?

Jos me zanima kada pokrecem novi sajt kakva je procedura?
Koristim kodove od ovog trnutnog store-a ili idem na > Menage Your Tracking ID pa kreiram novi i procedura onda ista kao i za prvi nalog sto sam imao ?
Ako kreiram novi ID da li moram ici na > Account Setings > Edit your website and mobile app list i tu dodati novi sajt ?

@anja1 da ne idem kroz citavu temu… kad si poceo radit na tom sajtu s poklonima, i koliko si objavio clanaka do sad?

U oktobru i novembru par clanaka, ozbiljnije poceo radit na sajtu krajem decembra. 92 clanka cini mi se ukupno objavljenih. Treba nekih po godine da se zakotrlja, bar bez beklinkova

Nadam se da nije off Topic Al da ne otvaram novu temu. Evo vidim na jednom domaćem news sajtu amazonov widget, gdje se prodaje nekoliko proizvoda. Da li se je moguće iz BiH prijaviti na njemački Amazon i da to funkcioniše ili se mora naći neko iz De.

Možeš se prijaviti na USA, DE, CA, EN, … iz BiH. Ne možeš za Australija, Singapure i još neke druge…

1 Like