Pitanja u vezi Wordpressa

Imao bi par pitanja u vezi Wordpressa za koja ne mogu pronači odgovor. Prvo imam u editoru mogućnost predpregleda za laptop i mobitel i stvarno (toga nije bilo na početku i ne znam kada i kako se to pojavilo) Međutim objavljena stranica je često drugačija od tog predpregleda (mislim na mobilni). Ali na primjer predpregled imam i u editoru teme i taj radi dobro?? ali ne mogu svaki put prebacivati na njega. Zašto ovaj u editoru ne pokazuje ispravnoo?? Drugo koristim UAG blokove. Kada upotrijebim blok od 3 kolone i označim da su oni svi na 33% svi razmaci i distance 10px kada se objavi text u pojedinim blokovima jednostavno ode red niže kao da je vertikalno centriran iako nemam opcije za to. Piaso sam autorima međutim ne mogu napraviti kopiju sajta samo da bi oni tražili problem. napominjem da imam 4-5 osnovnih pluginova i Astra temu.U kodu sve izgleda normalno i svi se elementi ispravno učitavaju. Sada bi trebao prepravit kompletan sajt ali ne mogu dok ne rješim problem zašto se blokovi ćudno prikazuju.