Pitanja za ljude koji još imaju volje da odgovaraju na moja pitanja

Šta su oni h (1-6) tagovi? Imam li ja to na blogu? Ako nemam kako da napravim? Oće li mi donjet čega dobrog?

Šta još trebam činit što se tiče onpage optimizacije?

Kad odem na yahuv site explorer što imam samo 4 prikazane strane?

Eto toliko od mene. Fala dobrim ljudima na pomoći.

http://www.w3schools.com/html/html_headings.asp

A i sve ovo:
http://www.w3schools.com/html/default.asp

Ma znao sam da će mi neko ovaj link dat. Ništa opet meni nije jasno. Ovo sam čito. Na blog nikakve kodove ja nisam unosio, samo lupo tekst. Mislio sam neko na našem to malo da mi objasni, ali nema veze, ako je težina.

Da li znaš ENG ?

ako neznaš tu je i google translate da ti malo pomogne

a ako neznas ni HTML onda ti je vrijeme da pogledaš UVOD U HTML

Ma nije teško, samo nastavi postavljati normalna pitanja. :slight_smile:

“h” tagovi se koriste za naslove.
Svaki sadržaj ima naslov i da se taj naslov nekako istakne u cijelom sadržaju koristi se “h” tag. Ne za ljude, nego za tražilice.
Tako će tražilica znati da se u h1 tagu nalazi jako bitan naslov, dok u h6 najmanje bitan naslov.

Blogovi imaju definirane tagove tako da kada staviš naslov svog članka, on će automatski dobiti neki od “h” tagova, vjerojatno h1 ili h2.

Fala.
Ako sam shvatio kad napišem novi post h1 je naslov posta jel? Šta su ostali h-ovi? Šta je sa glavnom stranom bloga šta je tu h1, h2…?

Psiholog online - savjeti, odgovori i pomoć psihologa – h1 tag

Vukajlija --h2 tag

Potiskivanje, spoznaja, poricanje i prebacivanje odgovornosti debele žene –h3 tag

Poredo ti je naslov h1, podnaslov h2 i podpodnaslov h3

Select-desni klik-pogledaš code.
Da ne koristiš blog to bi trebo ručno unosit radi optimizacije…

Fala, fala. Živi bili svi vi dobri ljudi. Vukajliju ću morat pomjerit, dolje, da nešta drugo bude h2.

Tužnog li naslova teme, zvučiš kao da su te svi napustili :frowning:

Skidam se sa cigara pa sam psihički i fizički rastrojen i ■■■■■■.

Zašto mi kad odem na site eksplorer prikaže samo 5 strana da imam na blogu? Zašto je ispred mene u google.com ona nermina sa 9 linkova i 12 posjeta za upit psiholog? Šta da činim na blogu što se tiče onpage optimizacije? Imam li koristi ako mi članak sa bloga objave u dnevnim novinama i tamo stave moj link? Kako pingujem linkove? Zašto to trebam radit? Jel prevelik broj linkova za moj blog 1600? Bi li trebo možda neku muziku ubacit na blog? Kako da zadržim ljude na blogu, neka registracija, pisanje nečega da imaju malo neke slobode? U kojem programu da obradim zvuk na video klipu da umetnem neš a neš izmetnem? Bi li valjo virtual dub?

probaj nikorete pa će ti se razbistriti, samo nemoj pretjerivat jel će ti se ukočit jezik idobit ćeš zelenu boju,hm nemoj mješat s puno kave.
ps. zapali samo jednu

Što se tiče nermine mislim da je na toj poziciji zato što vodi zdrav život. :slight_smile:

Šta ti misliš da mi ovdje radimo na normu?
Imaš pravo na jedno pitanje dnevno.

:zub:

Eo odabiram šta trebam činit što se tiče onpage optimizacije? Ili odgovor na bilo koje pitanje osim ono vezano za nerminu. Miki je objasnio. Znači kad batalim cigare, lake droge i alkohol, nermina ide daun.

I da dodam, ja da mi iljadu svojieh psihičkih problema napišete ja bi odgovaro da vama pomonem. Ne bih spavo ako treba.

Hvala, k’o da jesi. :zub:

Nemaš puno prostora za daljnju optimizaciju. Možda da središt title da bude prvo naziv posta pa tek onda ostatak.

Napravi jedan psihološko radikalni potez: kupi domenu i hosting i stavi gore wordpress.

Ostajem na fri, fala na predlogu. Ne da mi se spamat ispočetka. Od ovog ionako nema para. Ovo mi je poligon za učenje. Još 4 ispita pa ću nešta ozbiljnije pokušat radit.

Pošto je prošla ponoć imam pravo na još pitanja. Utiču li linkovi sa fejsbuka (znam da je nofalow) na poziciju u guglu i može li se napravit anchor link na fb?

Ne znam jesam pitao ikad:
utiču li linkovi sa fb na poziciju u gugl i može li se napravit link sa anchorom na fb?