Pitanje o isplati - u 6. mjesecu sam trazio isplatu, vratili su novac na račun

Zdravo svima!

Imam probleme sa AdSense isplatom. Nekad u 6. mjesecu sam trazio isplatu, ali nisam dobio cek. Vratili su novac na racun, pa sam ponovo pokusao ali nisam dobio. Sada sam promijenio mjesto stanovanja i stavio novu adresu, pa cu vidjeti ako cu dobiti sljedeci mjesec. Ako ne dobijem, do cega bi moglo biti?
Iz BiH sam.

Zaradjujem 20-50€ dnevno, pa bi mi bilo zao da to propadne :confused:

Hvala!

Aaa, poslali su ti cek i on nije stigao jel ? I onda ti vrate novac na racun ?

Ako je ovo u pitanju to moze da znaci da se cek zagubio i da su ti vratili posle novac na racun, refundirali…

E sada kako si drugi put pokusao da povuces pare jel isto cek i sta se onda desilo, jel poslat pa se ponovo zagubio ili ?

[quote=“sax”]Aaa, poslali su ti cek i on nije stigao jel ? I onda ti vrate novac na racun ?

Ako je ovo u pitanju to moze da znaci da se cek zagubio i da su ti vratili posle novac na racun, refundirali…

E sada kako si drugi put pokusao da povuces pare jel isto cek i sta se onda desilo, jel poslat pa se ponovo zagubio ili ?[/quote]

Pa da, oba puta se isto desilo.
Skoro sam provjerio izvjestaje i pise da je cek vracen i time je i iznos vracen na racun. Sad ne znam u cemu je problem. Mozda da nije u BiH postoje nekakva ogranicenja ili slicno?

Valjda mi posalju u ovom mjesecu.

[quote=“AsPe”]Pa da, oba puta se isto desilo.
Skoro sam provjerio izvjestaje i pise da je cek vracen i time je i iznos vracen na racun. Sad ne znam u cemu je problem. Mozda da nije u BiH postoje nekakva ogranicenja ili slicno?

Valjda mi posalju u ovom mjesecu.[/quote]

Odaberi u tom slucaju Express posiljku imas tamo da odaberes pod payments options. A mozda i zaradjujes na nelegalan nacin pa te drze na hold ko zna sta radis…

Izabrao sam, pa cemo vidjeti.
A ne vjerujem da je ilegalna, jer nisam bas ni obracao paznju na stranice.
Ono kao vidio sam da nema od tog nista pa sam ostavio, a poslije sam vidio e-mailove od njih kad su mi pisali da moram odobriti placanje i sl.

Dobio sam ček prije par dana, sad samo trebam da uradim račun pa da podignem novac.
Ipak je konačno prošlo :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja