Pitanje o selektiranju objave na Facebook reklamiranju

Postojili mogucnost da se objava na fb stranici promovisanjem odredi da to vide nasi u njemackoj? Ako stavim Njemacka onda ce to vidjeti i svabe i tako mi uzimati novce…

Hahaha normalno da ne može… bilo bi to malopreviše zar ne misliš tako?

A možeš recimo uzeti samo one koji su lajkali određene stranice pa tako selektirati ljude sa određenog područja… nisam previše stručan u tom dijelu, ali mislim da je ovo što si pitao nemoguće

nisam bas siguran da kuzim pitanje al imas doseg nekog posta organski i placeni…
ako platis mozes podest zemlju i jezik npr hrvatski i srpski… tako da oni koji imaju fejs nariktan na njemacki nece vidjet oglas…

Mozda ovako:
Postavim drzava: Njemacka i onda izaberem “interesi” i tu ukucam recimo net.hr i svi koji su lajkovali net.hr iz njemacke oni ce vidjeti taj promovisan post? OK?

Meni bi bilo logično tako… kažem nisam neki ekspert u tom polju, ali ja bi za početak tako napravio… nekih 10ak domaćih stranica koje imaju puno lajkova pa svi koji su njih lajkali a žive u Njemačkoj da samo oni vide… ako ide tako to ti je najbliže što ćeš doći svojoj želji…bar mislim

da neku stranicu ili topic koji je karakteristican za dijasporu…

Naravno da mozes targtetirati odredjenu publiku u stranim drzavama.
Opcija kojom to mozes uraditi , jesu jezici.
Odabrati jezike. (HR , BA ,RS)
Ali da bi dobio odziv od 1k , morao bih platiti sigurno nekih 100e i dobro namjestiti interese.

Moze al u k****
To ti je kao da u njemackoj selektujes selo od 5k stanovnika.
Samo neki balkanac koji je tek dosao u njemacku ima jezik HR/BA/RS
99% njih je na njemackom druze :smiley:

Koliko para , toliko i muzike :smiley: