Pitanje oko responsive sajta - trebam pomoc

Pozdrav :slight_smile: napravili smo nov responsive dizajn Link, sada trebam malo pomoči ako ima ko nešto vremena.

Sajt na mobitelu ide lijevo i desno, nije fix kao header.
Kako napraviti dimenzije responsive ads adsense? I kako bi napravil manji facebook Like & Share ovdje pod doprinosi: Link.

To je to. Puno hvala na pomoć! :slight_smile:

Ide lijevo/desno zbog toga što Adsense nije rsponzivan. Za kreiranje responzivnih jedinica posjeti: https://support.google.com/adsense/answer/3213689?hl=en

Hvala mestro67 :wink:

Kreirali smo responsive Adsense, sada radi. Ako se čita na telefonu isto ide malo lijevo desno, nije fix kao druge stranice.
Možeš li mi pomoći i u tome? :wink:

Hvala

To sto ide malo lijevo desno, to je vrlo vjerovatno da ide zbog vertikalnog slidera koji doda sirinu bodyu.
To mozes rjesiti da stavis u css:
body {overflow-x:hidden}

Napisao bom kar u ovo staro temo :smile:

Napravil sem body {overflow-x:hidden}, još ide lijevo i desno na mobile :frowning: Isto imam responsive adsense bannere.

Puno vam hvala na pomoć…

imas mogucnost na google adsense da izaberes responzive reklamu

Postavi to na div u kojem je reklama ne na body.

Ovo je nedostajalo u CSS: :slight_smile: :smile:

html, body {
  width: auto !important;
  overflow-x: hidden !important;
}

Imam još jedno pitanje, zašto upozorenje za kolačiće - cookies ne ode stran, kada se stranica osvježava - LINK - čak i kada smo potvrdili “V redu”?

Hvala :wink:

Koji plugin koristiš? Postavi da pamti kolačiće par dana

Koda

<div id="cookie-law-wrapp" data-name="cc" data-value="1" data-domain="" data-expires="365">
<div class="ow-cookie-wrapp" style="margin: 0px !important;" onload="checkCookie()">
<div id="ow_cookie" style="display: none;">
<div class="ow_content">

To je ovo data-expires=“365”? :confused:

U mene je EU Cookie law i postavljen je

Cookie acceptance length 7 Days

Dok to nisam podesio stalno se palio…