Pitanje - što je to "hits"?

Gledao sam na cpanelu na Awstats opciju last visit i našao sam ip iz nizozemske

Pages:201 Hits:201 Bandwidh:15.12 MB

Riječ je o forumu zatvorenog tipa,Jel to neki bot? Šta znači Hits 201?

Lijep pozdrav

Ljudi šta nitko nezna?

To znači da je s te IP adrese 201 puta upućen HTTP zahtjev na tvoj server.

[quote=“tsereg”]To znači da je s te IP adrese 201 puta upućen HTTP zahtjev na tvoj server.

[/quote]

hvala stari.
di mogu vidjeti rp svoje stranice?

Što ti je “rp”?

mozda misli na PR[indent][color=green]Pa onda mu odgovori što je PR… Ako i nije mislio na to, netko drugi hoće. Nemoj chatati po forumu.[/color][/indent]

Ili je možda mislio na IP :mda:

Na whois-u dosta toga možeš saznat :smiley: A ako te PR zanima, proguglaj “check page rank”.

Mislio sam na page ranking? di se to može vidit, ili treba čekat koji mjesec tako sam nešto pročitao.

jel mi može netko objasnit po kojem principu radi ovo statistika na cpanelu

recimo ovo je moj ip di je 128 page, a nisam otvorio ni 5 stranica, u čemu je fora kako se to obračunava, šta bi bilo hits?

Mislio sam na page ranking? di se to može vidit, ili treba čekat koji mjesec tako sam nešto pročitao.

recimo ovo je moj ip di je 128 page, a nisam otvorio ni 5 stranica, u čemu je fora kako se to obračunava, šta bi bilo hits?

[quote=“davorin85”]Mislio sam na page ranking? di se to može vidit, ili treba čekat koji mjesec tako sam nešto pročitao.

recimo ovo je moj ip di je 128 page, a nisam otvorio ni 5 stranica, u čemu je fora kako se to obračunava, šta bi bilo hits?[/quote]

Vjerojanto si mislio na PageRank a ne page ranking. Cesta pogreška. PageRank nema veze sa “rankingom” page-a, zato što naziv PageRank proizlazi iz prezimena Lary Page-a koji je osmislio skalu odnosno algoritam za izracun istog. :slight_smile:

Ne mozes ga vidjeti nigdje. Samo Google ga zna. Ono što možeš vidjeti je toolbar PR koji se updatea u intervalima od nekoliko mjeseci.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja