Pitanje u vezi foruma za gaming

Pozdrav kao prvo ja se izvinjavam u koliko je ova tema na pogresnom mjestu jer sam novi pa nebih volio da mi zamjerite,ako vec grijesim.Sada da predjem na pitanje jer je to ujedno i molba ovako pokrenuo sam neki manji biznis prodaja game servera(totalno nebitno) eh sad mi treba neki forum u koliko ima neko voljan da mi pomogne oko ovoga jer stvarno neznam nista oko toga.Bilo da je free domen samo mi je potreban neki forumcic koji je stabilan i da imalo lici na neki ozbiljan community…Hvala vam unaprijed

Free forum hosting - FORUMOTION - Create a free forum! ako ćeš besplatno i bez puno rada

sada sam pokusavao nesto ali mi nikako neide…To je problem jesi li voljan da mi pomognes.Pozz

Sorry nisam baš vješt u takvim stvarima.

Da lici na ozbiljan community nesto love moras i izdvojit, za 15€ dobiješ dobar host i domenu i uzmeš SMF forum koji je odličan a besplatan,
Sa ovim free hostingom i domenama nemožeš ništa ozbiljno napravit

A opet možeš se dogovorit s nekim da ti odvoji par MB svog hosta gdje smjestiš svoj forum i tu ti preostaje da kupiš samo domenu koje nisu skupe i onda mozes licit na nešto ozbiljnije :slight_smile:

Apostrol imas private mesage od mene pozz