Pitanja u vezi Payoneera

Boli me duša svaki put kad podižem pare s Payoneera. Jučer sam podizala 2500kn i to bez konverzije pošto je tako povoljnije i konverzija tečaja od Payoneera mi je uzela 113kn. Ne znam, meni se to čini previše. Šta je to uobičajeno da tako puno uzimaju?

3$ + 3% ako dizes u drugoj valuti. Svi imaju otprilike isti fee.

Ok, hvala na informaciji. Makar po mojoj računici bi bilo da su mi uzeli 3$ i 3.6%,.

Na Payoneeru piše Conversion rate: 2.00% above mid-market rates. Šta im to znači uopće? 2% su skuplji od mid-market cijena?

Ne znam, ne koristim ga jedno god dana, trenutno mi je epayments najbolji jer radi i sa kriptom, ali okvirno svi imaju fee ±1%

1 Like

Pitanje, da li se sa Paypala može poslati na Payoneer odnosno njihovu Master karticu?

Je l moze neko pojasniti zasto Payoneer priliko registracije trazi da dodam svoj bankovni racun ? Mislim, glavni razlog zasto bih napravio Payoneer jeste da dobijem karticu od njih na koju mogu prvenstveno primiti novac i podici ga na bakomatu, nevezano za bankovni racun u mojoj drzavi.

1 Like

Meni nisu prosle godine trazili nikakav racun. Registrovao se i trazio karticu, stigne za mjesec dana otprilike. Trazili su mi sliku pasosa ili licne. Probaj kontaktirat support.

Negativ, ne može. :o:

Ima sada PayPal MasterCard, treba i to pogledati sada :D.

Zadnji step prilikom registracije.

Jel mozes to pustit prazno? Ja sam prije par mj radila novi Payoneer i dodala bankovni racun ali to ti samo sluzi da mozes pare prebacit s Payoneera na svoju banku. Ne moras ti to koristit ako ne zelis.

Ne moze biti prazno, mora sa popuniti.

Znaci ta Payoneer kartica u biti nece imati nikakve veze sa navedenim racunom ?

Tako je, nece. 20 znakova

1 Like

Ok, popunio sam to, account mi je odobren.

Medjutim da bih kupio Payoneer karticu moram imati 30USD na Payoneer racunu.Pitanje je da li ja mogu sam sebi uplatiti nekako taj novac na Payoneer account i uzeti tu karticu ?

Taj novac ce ti biti oduzet prilikom prvog priliva, ne trebas placat odmah nista, bar je tako bilo ranije

Taj novac ti treba doc od neke od onih firmi koje isplacuju na Payoneer tipa Amazon i sl. Ne mozes ti sam sebi uplatit pa uzet karticu.

Danas kad sam placala u trgovini sa Payoneerkom su me pitali ako zelim platiti u HRK ili USD. Prvi put da su me to pitali. Rekla sam sa USD i vidim da mi nema one konverzije ni naknade ni nicega nego bas samo USD su mi skinuli. Cini se da je to onda i najpovoljnija opcija. Bilo bi super kad bi me to pitali u svim trgovinama.

1 Like

Mene su to pitali jedino u peek & cloppenburg, a placao sam na preko 100 razlicitih mjesta po cijelom svijetu.

Iscitao sam ovu temu i manje vise sve mi je jasno. Registrujem se na payoner, narucim karticu koja kosta 30 $ to mi se odbije prvom prilikom kada amazon uplati… Novac dizem na bankomatu gdje mi se odbija za konverziju iz dolara u BAM valutu a tu i payoner uzima svoj procenat plus neki fiksni iznos…

Ono sto me jos zanima je da li postoji neki fiksni mjesecni iznos za odrzavanje kartice?

nasao sam, to onda zanci da nema mjesecnih troskova odrzavanja…