Pitanje za IPHONE 4

Pozdrav ljudi :smiley:
Imam pravo jeftinu ponudu za iphone 4 (al nije otkljucan prema mojoj mreži ) cijena je 90 €
Eh, sada moj drug moze otkljucati 7.0.1 verziju ali na ovome je 7.1.2 sto bi ja kupio, te da li se kako moze vratiti i na koji način ako neko zna :smiley:

Mislim da mozes vratiti os na tvornice postavke i onda sam nades update za 7.0.1 verziju

Sto mislis zasto se tako jeftino prodaju zakljucani telefoni? Upravo zato sto ih ne nemoguce downgradeat na stariju verziju iOS-a. Kod otkljucavanje telefona nije samo bitna verzija iOS-a vec i njegov baseband.

Svaki iphone 4 sa 7.0.1 verzijom se moze otkljucati na bilo koju mrezu :slight_smile:
U to sam se i uvjerio nisam vjerovao al drug ispred mojih ociju otkljucao :slight_smile:

A strah me da ne zajebem sta…
Telefon je iz njemacke dakle moze dojče’ karticu primiti a sada na raspustu idem u Njemačku kazu da je tamo 10 € otkljucavanje :smiley: kod nas ovdje 70€ u bih :confused:

Iskreno za iphone 4 je realna cena 90e mozes da nadjes free sim za 90e, bolje skupi 120e pa kupi 4S free sim,
cetvroka je inace krs, moj drugar je kupio skoro iphone 4s zakljucan na svedsku mrezu, zajebao ga lik otkljucavanje 80e tako da ti ne bi preporucio da uzimas ako je zakljucan na neku mrezu

Gdje to ima 4s za 120€ :smiley:

http://www.polovnitelefoni.net/oglasi/iphone-4s-8/
ovaj mozes da spustis na 110 na keca malo se cenkas, imas koliko hoces oglasa potrazi malo po netu.

Vidiš kako je ovaj oštećen zato i jest ova cijena…

Šta će ti iPhone 4? To je stari mobitel koji ništa ne valja.

Šta bi mi ti preporučio ? :smiley:
Imam HTC Desire 310 ima 1.3 quard core , telefon je dobar ne šteka odlično me služi al je loša kamera ;$

Kad bih ja birao, gledao bih nekog kineza. Mozes za 150-200 eura uzet u Hrvatskoj novog, s 2 godine garancije. Puno bolji izbor od iPhone4 ako mene pitas.