Pitanje za "POP-UP"

Poštovani,

Bil mi neko znao dati tačan kod od ovog “pop-up” sa ovog web site-a, kad se tek otvori pojavi se na sredini stranice prozorcic na kojem mozes da like njihovu FB stranicu… Hvala, hitno mi je !

Evo stranice s akoje mi to treba Vitez.ba - Čitaj Bolje

Fancybox - Fancy jQuery lightbox alternative

Sta sa ovim da radim? Treba mi kod koji cu zalijepiti u stranicu i da mi ovako radi… S tim da bi ja ubacio svoje linkove od stranica, hvala… mozes li mi tako pomoci

Klikneš na How To na vrhu stranice -> Fancybox - Fancy jQuery lightbox alternative| How to use

Pa vidiš sve kodove koje ćeš zalijepiti u stranicu.

Prvo odabereš kakav fancybox želiš, ovdje su ti primjeri
fancyBox - Fancy jQuery Lightbox Alternative

ps - jesi li ti iz Viteza ? da li znaš Gileta ? :slight_smile:

Nisam ja iz viteza :slight_smile: Ja sam od Kladnja…ali sam slucajno nasao taj primjer stranice vitez.ba :slight_smile: Pa pokusam ja zalijepit al ne funkcionise, ne mogu da nadjemm ono ko na vitez.ba jooj boze :frowning: :frowning:

Jao, zasto ga kompliciras? Uzmi bilo koji popup preko jQuery, skini i uredi style da bude kao ovaj i ubaci u njega iframe tj. onaj facebook like box…

Pa mogu li te zamoliti da mi dadnes kod kad preuredis?? da mi dadnes sta trebam staviti u stranicu, treba mi hitno, ja da to znam odradit odradio bi, nebi Vas molio koji vise znate o ovome. A to iframe cu ja prepraviti samo naznaci gdje treba to odraditi, i ubacit cu facebook like box svoj…

Copyright © 2022 WM Forum - AboutContact