Pitanje

POzdrav! Nov sam u ovom pa imam jedno pitanje.Naime na blogu sam si stavio googl reklamu. E sad sam primjetio da se non stop vrte hrvatske reklame. Čuo sam da je za hrvatsko područje po kliku jako mala zarada…Da li to znači da će i meni biti manja zarada makar pišem na blogu na engleskom?

pa da, ako su hrvatske reklame biti ce manja zarada.

Tebi se vrte hrvatske reklame jer si ti hrvat, ako su ti posjeti amerikanci onda budi siguran da oni vide engleske reklame.

Hvala na odgovorima.Znači ako kliknu stranci onda neće biti mala zarada? A da li ja mogu nekako promjeniti da mi budu samo strane reklame?

ne možeš promjenit tek tako…no vidim da startas odmah pogrešno: moj savjet - prvo napravi nešto kvalitetno i unikatno - a zarada će doći automatski… nemoj se odmah fokusirati na zaradu, konstantno piši i doradjuj sajt / blog - promoviši isti - kontaktiraj s ljudima - kreći se po drugim blogovima - ostavljaj komentare itd… itd…

mislim da i sam dobro znaš da je ovo istina: ako je jelo u restoranu ekstra dobro, vraćaš se u isti opet kad ogladniš, zar ne ?!

Naslov teme ti je originalan, kako debilno…
Ako već ne znaš pravila koja važe na 95% foruma, vrijeme je da ih napokon pročitaš.

http://webmajstori.net/forum/showthread.php?t=11717

Konkretno:

[quote=“b0sAnChE”]ne možeš promjenit tek tako…no vidim da startas odmah pogrešno: moj savjet - prvo napravi nešto kvalitetno i unikatno - a zarada će doći automatski… nemoj se odmah fokusirati na zaradu, konstantno piši i doradjuj sajt / blog - promoviši isti - kontaktiraj s ljudima - kreći se po drugim blogovima - ostavljaj komentare itd… itd…

mislim da i sam dobro znaš da je ovo istina: ako je jelo u restoranu ekstra dobro, vraćaš se u isti opet kad ogladniš, zar ne ?![/quote]

Ma je,istina,puno hvala…

Mislim da si ti ona vrsta webmajstora koja nikad neće vidjet ček. Nemoj se ljutiti.

sta reci LOL … hvala ti što si nabacio osmijeh na moje lice … savršen humor :! u stilu - mrtav - hladan

Ma no…

Pa mislim da nije valjda grijeh se malo propitat o tim stvarima. Prvi put se susrećem stom adsense zaradom pa reko idem se malo propitati da vidi šta je to i kako doći do toga…Kad mi se mora sve nacrtatai o tim stvarima…

Vjerojatno kad bi se poneki sjetili svojih prvih koraka bili bi malo blaži…

[quote=""]Tema:smještaj i zarada…
Evo sad kad sam naučio raditi web stranice došlo je vrijeme da je smjestim pa me zanimam kako se kupuje domena, može li se kupiti preko pošte ili moram imati otvoren raćun na banci? i kako mogu postaviti google oglase na str. može li se to preko pošte? i koliko otprilike treba imati posjeta na stranice da bi se moglo zaraditi nešto od toga, tj. koliko vrijedi jedan klik na oglase s moje stranice…daj malo pomozite, prvi puta se usrečem s tim stvarima, dajte koji savjet…hvala! [/quote]

Nije stvar u početničkim pitanjima, bilo je i bit će puno gorih, to je normalno.

Nego imam neki osjećaj da ti se žuri, da bi na silu danas zaradio, al ako misliš zaradit od adsensa nešto onda te čeka uporan i postepen rad. Nemoj očekivati zaradu na brzinu!

[quote=“sime_zd”]Nije stvar u početničkim pitanjima, bilo je i bit će puno gorih, to je normalno.

Nego imam neki osjećaj da ti se žuri, da bi na silu danas zaradio, al ako misliš zaradit od adsensa nešto onda te čeka uporan i postepen rad. Nemoj očekivati zaradu na brzinu![/quote]

Istina, evo ja danas bio na posti, nakon 8 mjeseci truda, zalaganja, citanja, surfanja i puno potrosenog vremene podignuo sam svoj prvi WU adsense cek. Jeeeee :zhuja:

Cestitam … nastavi dalje …

[quote=“sime_zd”]Nije stvar u početničkim pitanjima, bilo je i bit će puno gorih, to je normalno.

Nego imam neki osjećaj da ti se žuri, da bi na silu danas zaradio, al ako misliš zaradit od adsensa nešto onda te čeka uporan i postepen rad. Nemoj očekivati zaradu na brzinu![/quote]

Ma bez brige nije mi u cilju brzo zaraditi,nov sam u tome tak da u biti neku zaradu oupće ni ne očekujem…

E i da li je moguće da se po kliku ne zaradi ni jedna lipa?

Da moguće je.

O kako zgodno…

Ako netko klikne na reklamu i odmah pobjegne sa stranice koja ce se otvorit, to je 0.00 centi, cim duze boravi na novootvorenoj stranici i zarada je veca. Tako ja znam imati 0.01 cent po kliku, ali i do 0.80€ po kliku,kako kada. Samo je malo klikova, pobogu :mad:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja