Pitanje

Pozdrav. Evo nesto me zanima do cega je ova razlika sto se dogada na slikama. Znaci pod Bet adria mi stoji ispod opis cijele stranice-znaci glavni opis. A pod 888 bet mi stoji opis 888 beta. Radio sam isto tako da me stvarno buni. I dali to utjece na kvalitetu i prepoznavanje u googlu.

http://img413.imageshack.us/img413/1397/screenhunter02nov202034.jpg

http://img816.imageshack.us/img816/176/screenhunter03nov202034.jpg

pripazi malo na 888 jer njihova statistika je uvijek na 0.

A meni su 4 registrirana i zarad 4 $. Ma ko ce im vjerovat. Mensi se tesko i snac na onu stranicu. Nekako zaguljeno.
P.s.imam oko 40 kladionica,zelio sam da ih bude sto vise tako da sam i njih dodao.

Ja sam imao poker i na 50 registriranih niko živ nikad nije odigrao ni uložio ništa.
A expekt mi je poseban slučaj, minimalna isplata 50 eura, onda mi se par puta dogodilo da dođem do oko 55 i baš zadnji dan izgubim oko 7 eura zarade.
Jednom je čak i bio slučaj da se igrač registrirao oko 15-og, a izgubio na njemu oko 1.
No između tih par “nesretnih slučajeva” bili su korektni:)

[quote=“gorrc”]Ja sam imao poker i na 50 registriranih niko živ nikad nije odigrao ni uložio ništa.
A expekt mi je poseban slučaj, minimalna isplata 50 eura, onda mi se par puta dogodilo da dođem do oko 55 i baš zadnji dan izgubim oko 7 eura zarade.
Jednom je čak i bio slučaj da se igrač registrirao oko 15-og, a izgubio na njemu oko 1.
No između tih par “nesretnih slučajeva” bili su korektni:)[/quote]

Onda su to stvarno debili. Ja sam takvih iskustava imao sa Jetbullom-oko 20 registriranih i nitko nista. Nakon pola godine su mijenjali softver i sada mi pise da nema registriranih,a svasta. A to je bilo prije dok sam vodio blog o kladenju. Koji su po tebi najkorektniji??
Meni bet at home ,bas danas sam dobio isplatu od 80 €.
P.s.dodao sam tvoju stranicu o nogometu sta ti je u potpisu u korisne linkove sebi na stranicu. Cini mi se dosta dobra,sa novim informacijama.

Hvala na linku :doki:
A ovi koji su malo stariji oni su sigurni, te koji su registrirani negdje u europi nije važno gdje, jel Liheštajn ili Malta:)
Čim je neka banana država u pitanju onda kladionica može postojati samo na webu ili u nečijem podrumu:) dok ozbiljnije zemlje traže i ured, treba udovoljiti lokalnim zakonima itd.
Tako da takve kladionice vjerovanto imaju i dva sjedišta pa valjda imaju i para:)
S ovim novim poker kućama to je katastrofa. Dijele i obećavaju svašta a nema jednog registriranog koji je nešto odigrao.

vec je off pa…

mlajimlaji/gorrc, vidim da imate PStars, kakva su iskustva. Vrijedi li se sa njima zezati.
Buni me koji source da stavim. Kod gorrca je ?source=ime domene dok je kod
mlajimlajia ?source=Marketing Code

[quote=“poros”]vec je off pa…

mlajimlaji/gorrc, vidim da imate PStars, kakva su iskustva. Vrijedi li se sa njima zezati.
Buni me koji source da stavim. Kod gorrca je ?source=ime domene dok je kod
mlajimlajia ?source=Marketing Code[/quote]

Je malo oisla tema u krivom smjeru ali eto. Dali se isplati zezat sa njima to pitaj gorrca. Dodao sam ih ima 3 dana. Trnutno je lova 0,a sto se tice klikova,impresije toga nema-dakle nemozes vidit te podatke ja mislim.
Sto se tice koda moj vrijedi to znam. To su mi potvrdili a glasi:

ovaj psp ti je marketing kod.

Stavio sam i pkr poker i prijatelj mi se prekjucer registrirao i nije mi nista prikazalo.

Gorrc koga preporucujes od poker soba-naravno affiliate

Poker Star se jedino isplati isplati, barem prema meni neznam kako je kod drugih:)
Oni imaju CPA model, svaki igrač koji se registra ako zadovolji određeni uvjet (par sati igre za cash izađe negdje) dobiš 75$ i to je to.

Da kod nekih drugih da zaradiš 75$, igrač se treba malo ozbiljnije primiti pokera i igrati za malo jače iznose.

Glavna razlika između poker kuća i kladionica što kladionica daje na temelju igračevog gubitka dok poker kuća na temelju svoje dobiti (nema veze jel igrač u plusu ili minusu) tako da mislim da je tu neka računica da se poker kućama puno više isplati manipulirati sa iznosima koji bi trebali završiti kod affiliate.

888 je imao isto CPA model ali 888 mi je ispao nula bodova.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja