Pizzeria Forum

Naslov sve kaže, stranica za jednu pizzeriu.Sve sugestije,kritike itd. dobrodošle.

http://www.pizzeria-forum.com

malko drukcije. Interesantno…
Kako sve skupa izgleda na manjoj rezoluciji i manjim monitorima ( ja sam gledao na 24" i slika mi je "pixelasta)

Ja bi samo onaj dio di kad kliknes o nama, galerija itd premjestio u sredinu.

Ja bi sugerirao back batun ili malo istaći X-ić.

Vrlo lijepo i originalno. Ipak smatram da niste trebali prodati originalnost za upotrebljivost:

• nema JS, nema sadržaja. Nije lijepo prema ljudima koji ne koriste js, a čuo sam i da google ne voli skrivene tekstove.

• Onaj mali prozorčić (O nama, Lokacija, Kontakt…) bi mi bio draži kada bi imao neki “back” gumb umjesto malog x-ića

• Galeriju nije moguće kontrolirati

• Izbornik za Pizze je nemoguće ukrotiti i normalno navigirati.

• Neke fotke pizza fale pa iskače JS popup “Error loading image!”

I jedna stvar ne vezena za funkcionalnost: slike pizza su katastrofa! Dosta njih je izgoreno i/ili ne baš lijepo dekorirano. Ja radije ne bih stavio nikakve slike nego takve. Ako već ne žele platiti nekoga tko zna slikati onda možete pročitati koji test o fotografiranju hrane i rezultati će sigurno biti puno bolji.

@tom971-na kojoj rezoluciji si gledao,možda ti se čini pixelasto jer ima overlay efekt preko slika.
@meego-i meni se to mota po glavi zadnjih par dana.

@eke777-I ja se donekle slažem s tobom, ali uvijek če biti nešto.Prije je bilo što ako nemaju Flash,
sad je Javascript u pitanju.Stvarno ko nema JS uključen, ja mu nemogu pomoči, neka ni ne ide na web…čast iznimkama poput ljudi koji koriste screen readere.
Za slike sam svjestan da je katastrofa, ali takve sam ih dobio.
Galerija-slažem se, mijenjat ču
Izbornik za pizze-samo easy s mišem i but če sve u redu

Stranica mi je bas fora, drukcija je. Jel ovo radjeno mozda sa Microsoft Web Expression?

I nije slika pikselasta, mislim da je to namjerno tako koliko mi se cini, kao neki Patchwork filter u Photoshopu…

Meni je ok, a ovih nekoliko sitnica sto su ti rekli ces ispravit i to je to. Do jaja !

1920x1080
ovo sa iskljucenim .js, pa kako onda uopce surfaju, pa pol stvari na netu ne funkcionira.

Stranica mi je inače mrak, ali ovaj izbornik za pizze mi je katastrofalan, ne smiješ pomaknuti miš, a izbornik odleti. Smanji malo osjetljivost ili barem brzinu scroll efekta izbornika i bit će konačno nešto originalno i drugačije na našem webu.

[quote=“suludi”]@eke777-I ja se donekle slažem s tobom, ali uvijek če biti nešto.Prije je bilo što ako nemaju Flash,
sad je Javascript u pitanju.Stvarno ko nema JS uključen, ja mu nemogu pomoči, neka ni ne ide na web…[/quote]

I ja se slažem sa tobom da ona mala skupina ljudi koji surfaju bez JS-a znaju što rade i koje su posljedice, ali ipak bih preporučio da i takvima (a i screen readerima) bude dostupan sadržaj u nekom osnovnom formatu.

Iako sa isključenim js-om neće imati potpuni doživljaj modernog weba ipak većina stranica ima alternativu. Google, facebook, youtube, wikipedia, hrvatski i strani portali svi rade i bez js-a. I ovaj post pišem sa isključenim JS-om.

menio ovo izgleda super

imaš grešku u svakom img tagu, prije zatvaranja / treba biti razmak (ako je to uopće greška…)

[quote=“drmrgood”]
I nije slika pikselasta, mislim da je to namjerno tako koliko mi se cini, kao neki Patchwork filter u Photoshopu…
![/quote]

http://www.pizzeria-forum.com/images/pattern.png
:slight_smile:

Potpis na ovo, a stranica mi je odlicna

Mali savjet, kada se klikne na Lokacija, volio bi da postoji u pozadini neka strelica na lokaciju na pravoj fotki grada za one koji ne znaju ulice po imenu ali se mogu snaći u ŠI.

Generalno - jako mi se sviđa, ali imam nekoliko zamjerki:

1. Svakako bih sve prikazivao u centru prozora. Da je s lijeve strane još bi imalo smisla, ali desno mi je totalno neprirodno. A da ne velim da je totalno smiješno na fullHD rezoluciji.

2. Nakon što bih centrirao to, stavio bih da se inline popup zatvara ako se klikne bilo gdje izvan njega, ovaj x mi je možda premali i nedovoljno uočljiv.

3. Izbornik “ponuda”, tj. ono što slijedi nakon što se klikne na njega je totalno krivo. Savjetujem da ponovno razmisliš da li postoji bolje rješenje.

4. Ja bih povećao padding desno na izborniku i lijevo na logotipu.

5. Kao što trnac kaže, bilo bi super da se na pozadinskoj slici vidi točna lokacija.

Sviđa mi se efekt na slikama, time možeš prikriti lošiju kvalitetu slike :slight_smile:

Ljudi hvala na komentarima i sugestijama.Generalno se sa svim slažem, ali momentalno radim svoju
osobnu stranicu, pa bih ovo mijenjao kad uhvatim vremena.

@creatifcode-istina, rotator je prebrz i nema opciju usporavanja.Kupio sam ga na Codecanyonu, tako da ču ga ipak ostaviti, jer ipak je to kapitalna investicija od par dolara,he,he.

@trnac-Pizzeria se ne vidi na ovoj slici, ali ako nađem kakvu dobru fotku Šibenika gdje se vidi zašto ne.
@junior-ako centriram u sredinu onda mi se nekako kvari dojam pozadinske slike,probao sam to več.
Onaj x je povečan, a za ponudu sam svjestan, samo ako se ostavi u popup-u dolazi do nekog konflikta unutar pustog JS-a da mi image rotator uopče ne radi.Daj neki prijedlog!!

Vidjeh ovu temu bas neki dan vec negdje… ako si kupio temu na codecanyonu onda bi trebao imati i flash fileove pa nebi bilo lose da izmjenis font te postavis neki koji podrzava hrvatsko znakovlje.

Imaš dobro oko za font, prvi si koji je dosad primijetio.Poradit ču na tome…

Nedostaje ime grada u naslovu, a ne bi smetalo i negdje na naslovnici.

[color=“White”].[/color]

[quote=“suludi”]Ljudi hvala na komentarima i sugestijama.Generalno se sa svim slažem, ali momentalno radim svoju
osobnu stranicu, pa bih ovo mijenjao kad uhvatim vremena.

@creatifcode-istina, rotator je prebrz i nema opciju usporavanja.Kupio sam ga na Codecanyonu, tako da ču ga ipak ostaviti, jer ipak je to kapitalna investicija od par dolara,he,he.

@trnac-Pizzeria se ne vidi na ovoj slici, ali ako nađem kakvu dobru fotku Šibenika gdje se vidi zašto ne.
@junior-ako centriram u sredinu onda mi se nekako kvari dojam pozadinske slike,probao sam to več.
Onaj x je povečan, a za ponudu sam svjestan, samo ako se ostavi u popup-u dolazi do nekog konflikta unutar pustog JS-a da mi image rotator uopče ne radi.Daj neki prijedlog!![/quote]

Evo fotki Sibenika…moje su…pa ako ti se koja svidi…samo naprijed…:zbogom:

:wink:

[quote=“dnk2001”]

;)[/quote]

Eh, povlačim pohvalu za originalnost…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja