Plaćam za postavljanje mojeg reklamnog članka na vašim stranicama, tema online igrice

Ja napišem članak a vi ga postavite na svoje stranice. Članak može na početku biti na naslovnici a poslije ne mora, ako imate neki news portal za igrice pa se recimo vidi samo zadnjih 20 objavljenih članaka na naslovnici, a može i odmah biti nekamo arhiviran, dakle da nije na naslovnici ali da mu se može pristupiti s naslovnice.
Članak mora ostati na sajtu trajno i mora biti s dofollow linkovima.

Molim da mi se jave zainteresirani sa ŠTO VIŠE detalja;

link na stranicu
prijedlog gdje bi se postavio članak.
cijena
način plaćanja
ostale detalje za koje mislite da bi me mogli zanimati a da nisu bezvezne autoglorifikacije i ostala sranja koja zanimaju vas a ne mene.

Za osobe iz HR može uplata na tekući, ostali paypal.
Napišite odakle ste.
Pošaljite svoj e-mail.
OBAVEZNO napišite cijenu, ali u numeričkom obliku a ne u obliku pitanja koliko nudim.

Budit realni u cijeni, nemojte se povoditi logikom da ako napišete veću cijenu da ćete više zaraditi, nego logikom da ćete zaraditi jedino i isključivo ako budete povoljniji od drugih. Badava neću, cijenim vaš rad, trud, vas kao kolege, no humoriste ću isključiti odmah na početku iz razmatranja.

Ponude molim na private. Hvala na čitanju i potencijalnom javljanju.

1 Like

Ako imas unikatan clanak ja cu ti objavit besplato na oklop.me ako ti sta znaci

Javi se na PM. Ja ti nudim reklamiranje.

Hvala svima koji su se javili.

I dalje aktualno no sad bi kupio i mjeste za reklamni članak na portalima koji nemaju tematiku flash igre, jer mi se javilo premalo interesenata. Naravno da bi i cijena trebala biti manja, s obzirom da imam manji benefit od toga u odnosu na postavljanje reklamnog članka na stranice kojima je tematika igre.

Dajte ponudu na private, vjerojatno neću odgovorit iste sekunde jer imam gužvu na poslu do sutra navečer pa derem 2 smjene pa sam malo online…

Hvala na čitanju, hvala onima koji će se javiti i onima koji su se dosad javili.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey