Plačanje po prikazu slike ili pogledu videa

Pitanjce, postoji li kakav affiliate koji plača po prikazu slika ili možda po prikazu video klipa (putem embed koda)??

Ima tko kakvih iskustva s time ili što za preporučiti?

goviral network, monetise websites and blogs with video content Video oglasi, ali ne mogu ih baš nahvaliti da zarađujem kod njih :slight_smile: 0.02-0.04€ po pregledu, ali često imaju slabu ponudu(tj još i ima ponude ali ne za zemlje iz kojih ja imam najviše posjeta)! U početku sam imao dosta dobru zaradu, ali onda sve slabije(ali i ja sam slabije radio, pa je i posjeta pala)…

Možeš li reći otprilike koliko si zaradio na 1000 posjete? Ili neku svoju statistiku koju si imao?! Te za koje zemlje se to odnosi… (USA - naviše plačeni??)

Ma slabo ima USA( s vremena na vrijeme se pojavi), evo od jednog videa primjer po država za koje plaćaju:
Generation Awake – ‘Imagine all the water’ contest
To je video, ali samo za ove zemlje ide(jedino što možeš staviti zamjenski oglas da se prikazuje, zato ih još i držim do slijedeće isplate):
Bulgaria Bulgaria
92.6% - 0.025 EUR Per View
France France
45.36% - 0.04 EUR Per View
Italy Italy
75.9% - 0.025 EUR Per View
Netherlands Netherlands
93.29% - 0.025 EUR Per View
Poland Poland
80.61% - 0.025 EUR Per View
Romania Romania
81.46% - 0.025 EUR Per View
Spain Spain
58.36% - 0.04 EUR Per View
United Kingdom United Kingdom
87.48% - 0.025 EUR Per View
Postoci su iskorištenost oglasa za tu zemlju! Prije su samo na račun isplaćivali sad isplaćuju i na paypal!
EDIT: Zaboravio sam napisati 50€ je minimum za isplatu, ja već 3 mjeseca od 45€ do 48€ idem(imam po jedan video tj, syndicated player(prikazuje sve dostupne video oglase, a može se stavljati i svaki posebno) na stranicama(3) desno) :slight_smile:
I ima i za facebook isto oglase!

Hmm, na ovom linku mi se ne otvara nikakav video, samo naslov gore neki piše.

A možeš li mi poslati primjer sitea na kojem imaš taj video oglas… može i PM ukoliko nećeš javno.
unaprijed zahvaljujem

Prva 3 site-a u potpisu! Stavio sam popis država za koje vrijedi taj video sa cijenama…