Plugin koji bi mogao da doda jednu rečenicu na kraju svih članaka?

Potreban mi je wordpress plugin koji bi mogao da doda jednu rečenicu na kraju svih članaka na webu. Kako imam baš dosta članaka, raditi to posebno bi bio užas, pa bi mi ovo jako dobro došlo? Zna li neko šta?

Thanks. :slight_smile:

dodja u funkciju u function.php koja ce to raditit. Gadjaj content hook.

1 Like

Ako može samo malo bolje objašnjenje… Smatraj da sam baš loš u ovom tehničkom segmentu. :smiley:

function add_recenica($content){
$recenica = “i za kraj htio bih svima poruciti da je ovo posljednje sto cu napisati.”;
$content .= $recenica;
return $content;
}add_action(‘the_content’, ‘add_recenica’);

3 Likeova

Skines obicni plugin za oglase i napisi tekst stavis da se pojavljuje gdje ti odgovara i rijesen problem.

1 Like

I ovo je totalno bespotreban nacin, kad je u postu iznad napisan daleko bolji.

Plugin za svaku sitnicu nije dobra stvar, pogotovo kaf ne znas sta plugin radi ispod haube.U biti ovaj Ad Plugin bi bio sigurno overkill.

2 Likeova

Potraži plugin Add to All i on ti sve reši

1 Like

Da ne trpaš plugine džaba. Ja bih to dodao u single.php nakon funkcije <?php the_content(); ?>
Onda će taj tekst biti na svim člancima.
ili ovo što je krcmar napisao.

1 Like

Kao sto joker kaze mozes i to ali mozda momak nema toliko znanje da to uradi pa mu je najjednostavnije plugin neki i tako rijesiti problem.

1 Like

Ako ne zna ovo uraditi, nek pošalje svoj single.php ili ako ima onda content-single.php
Može i ovde a i u PM pa ću mu dodati šta treba.
To se nalazi u folderu teme :smiley: (sajt.com/wp-content/themes/tvoja-tema/)
Možda čovjek zna, ali eto ako ne bude znao. xD

2 Likeova

Da zna ne bi trazio plugin :smiley: a treba cijeniti ljude kao sto si ti koji pocetnicima hoce pomoci.

1 Like

Hvala svima. Nešto od ponuđenih riješenja ću primjeniti. Javim ako zašteka negdje. :slight_smile:

Ako si se odlučio za plugin rješenje, skineš plugin po imenu ‘Quick adsense’, upišeš text i odabereš da li želiš da se pokazuje na početku, sredini, ili na kraju teksta.

Ako ce vec plugin, postoji plugin bas za dodavanje potpisa i to je to. Inace, ja bih mu preporucio rjesenje od iznad da izmjeni content i to je to. Ja na taj nacin adsense trpam u post

Ako si kao što kažeš loš u tehničkom segmentu, najlakše ti je da nađeš plugin. Rješenja s kodom stavljaš u file od teme, e sad, kod update-a to gubiš, pa onda moraš raditi child temu itd, itd… Ako ti site nije zahtjevan i novi plugin neće predstavljati neki problem, to ti je najlakše. I nećeš imat problema kod update-a.