PlugRush isplatio 1.6 milijuna dolara!

Da li ste znali da je PlugRush jedina mreza traffic-a koja ima affiliate program za preporuku kako advertiser-a tako i webmajstora/publisher-a?
Ako trazis nacin da zaradis dodatni cash, preporuci nas prijateljima i ljudima u tvojoj okolini!

Otkrij sve cinjenice na blogu
Saznaj tacno kako da podesis sve na svom nalogu

Preporuci PlugRush i pocni da zaradjujes!

@plugrush nije baš frendly staviti reff linkove na takav način :slight_smile:

1 Like

@Vilenjak Sto?

Ovo su linkovi koji vode na nas blogpost i na guide. Skraceni su jer pratimo odakle nam dolaze posetioci na sajt.

Uglavnom vecinom svi klepaju posjetu dobru, a placaju smijesno. Cak vecina radi sistem prevare da im dobar dio prometa ne prikazuje.

mgid.com nije los, ali su smecad kad vide da dnevno pravite dobar profit onda vam neko iz administracije umanji zaradu te umjesto 10 dolara profitirate 2, 3.

propellerads.com je najbolji ako sa nekim njigovim agentom pogodite fiksiran CPM

popcash.net svi oni rade sa ovom mrezom, samo sto nama koji idemo preko njih daju smijesnu zaradu po kliku

ima i pozitivnih komentara za plugrush, ali svudje imate i negativne tako da ne znate dok ne probate uglavnom probate svaku na par dana i vidite koja vam donosi najbolju zaradu.

Ja sam nekad koristio plugrush i pored jucyads mislim da su tad bila najbolja cpc adult mreža. Sjećam se da su za domaći trafik bili najbolji iako je sve to tanko pogotovo za domaći adult trafik. Nekad se dala uzeti opasna para sa plugrush mobilnim redirekcijama iz nekih evropskih i svjetskih država. Sjećam se da su plaćali lupam otprilike 30$ za 1000 redirekcija iz italije, pa se onda štancovalo sajtova talijanskih. Pa je onda gugl počeo kažnjavat sajtove koji imaju tu mobilnu redirekciju. A nekad se lako i trafik dao dovuć na svakakav adult sajt. I baš brzo i lako zaradit solidno para. Nisam imao nikad problema sa isplatama sa plugrusha. Čak su mi sa njihovog saporta sklonili bili onu dvostruku verifikaciju pri logovanju da mi dođe onaj kod na mejl prije logovanja jer sam zaboravio mejl koji koristim i šifru na njemu, da bih mogao zatražiti isplatu jer sam totalno bi zaboravio na plugrush a imao sam ga još poneđe na pokojem sajtu. Eto moje iskustvo sa njima.

A da rade cpa offeri za svaki adult sajt je teško i zna se đe šta može proć i sa kakvih sajtova i koje publike se može izvući para. Pa kad nekome ne radi kuka na druge. Ja sam sam pokušavao sa adult cpa offerima na mojim stranim adult sajtovima i nikad nisam mogao zaradit para koliko zaradim od cpc reklama. A redovno su mi tada preko juicyadsa drugi zakupljivali reklame po cijeni koja je solidno veća od prosječnog klika koji zaradim. Dakle neko zna neko ne zna.

Slazem se da u affiliate svetu ih ima svakakvih. Ono sto ljudi koji pisu negativne komentare zaboravljaju da napomenu je filter koji koristimo za njihov bot traffic. PlugRush traffic mreza zadrzava pravo da ti banuje nalog zbog koriscenja perfidnih sistema prevare u cilju brze i lake zarade. I naravno da ti oduzme sredstva. Ono sto je takodje tacno je da ni mreza tom prilikom ne zaradjuje jer se advertiser-u koji je kupio taj traffic novac vraca!
I onda se doticni negativci rasprshe na sve strane a demantovati laz je potpuno beskorisno.

Bilo da kupujete traffic ili ga prodajete, testirajte mreze i offer-e konstantno

Sezona aktuelnosti je promenljiva kada je u pitanju traffic. Unazad xy meseci je najaktuelniji push traffic. Na zahtev nasih advertiser-a i sa ciljem stalnog poboljsanja - PlugRush prikuplja push notification traffic (adult i mainstream) tako da mogu da vam ponudim da se pridruzite ukoliko imate subscribere. Placamo po CPC, ne po subscriberu i intenzivno radimo na lansiranju traffica advertiserima u narednih par nedelja.
Eto ideje za sve vas koji hocete da imate dodatni prihod za preporuku :slight_smile:

Izbjegavajte takve skraćene linkove, blagi je savjet, a kada takvi linkovi vode na URL sa nastavkom ref tada se to kosi s našim pravilima https://wmforum.geek.hr/faq :neutral_face:
Gornji linkovi u postu su izbrisani. :o:

2 Likeova

pobogu Sceko, nemoj tako

ne smanjuje mreža rpm … on se automatski smanji zbog advertisera … ne postoji magično dugme da se poveća ili smanji rpm, to je ekosistem, odnos advertisera i publishera, jednostavno, advertiseri kroz mgid plasiraju svoje oglase na tvoj sajt, i plaćaju mgidu koji kasnije tebi plati … ako advertiser ustanovi da sa tvog sajta ne dobija dovoljno konverzija on će tvoj sajt blacklistati i njegovi oglasi se neće prikazati na tvom sajtu što automatski znači da ti on neće pare dati i to onda znači da će se neki drugi oglasi nekih drugih advertisera koji manje plaćaju prikazati na tvom sajtu i ti ćeš dobiti manje para jer su ti novi advertiseri manje platili … svaka mreža drži revshare od nekih 95% … dakle od 100% novca koji advertiseri upumpaju u mrežu, 95% ode publisherima a 5% treba da pokrije troškove servera mreže (u ovom slučaju troškove servera mgida) i treba da pokrije plate njihovim ljudima, porez i naravno vlasniku da ostane nešto da ne bude čovjek gologuz a toliki sistem drži :smiley: ako se upumpa manje novca naravno da će povećati procenat koji sebi uzimaju jer troškovi idu bez obzira koliko novca advertiseri upumpaju

to su osnove pobratime :smiley: nemojmo kritikovati ljude koji se bore da održe likvidnost, ako smo tako sposobni onda sami trebamo tražiti advertisere da se direktno oglašavaju na našem sajtu

1 Like

sto se tice njih provjeri, kreiraj iznova reklame par dana ce ti radit kako treba mozda i mjesec cim primjete onda ce umanjit posebno ako si nebitana zemlja, ti iznova kreiraj opet ce se vratit kako treba i sve tako dok opet ne umanje. ovo vec radim duze vrijeme vrati mi se na 10 dolara cim umanje na dolar dva ja opet nove kreiram i sve tako u krug. tek ova namazancad sve je smijesno https://adsterra.com/ ovi znaju i da ti skinu iznos ako slucajno ih maknes ili imas ogromnu posjetu i pravis veci profit i ono sto si dogovorio na fix cpm oni umanje. mada su svi oni vrhunski da koristis advertise tu se ne igraju

Pisao je @NeedHelp već o adsterri…

Adstera je kurvinska firma, meni je ostala duzna xxxx usd. Rekli su da varam na mobilnom trafficu i blokirali racun. Rekao sam im da je traffic sa reddita, poslao im linkove sa kojih tocno dolazi (mada ako su ozbiljni, to vide i sami) i sve je bilo legit, ali nisu zeljeli slusati, blokirali su me na svim oblicima komunikacije.

Mislim da će imati i o plugrushu koju riječ :smiley:

1 Like

Plugrush mi je blokirao racun za mobilni traffic sa reddita odma kad je dosla prva veca isplata, znaci isto ko i adsterra. Sve je bilo ispravno bez ikakvih muljanja, dobio sam odgovor od supporta da varam na trafficu. BitterStrawberry i TrafficHaus su za isti traffic placali vise i uvijek na vrijeme bez ikakvih odugovlacenja ili prigovora na traffic.

2 Likeova

Vecina njih rade na istu foru jer sam ih duze vremena koristio i sve zivo sam istestirao i provalio na koju foru rade i ovo sto sam napisao sam i provjerio. I kad ih cimnes izgovor im je kao nemaju za nasu posjetu ljude koji zele da se oglasavaju ja to razumijem, al ne morate ni toliko jadno placat i jos nas varat ili nesto od ovoga sto je needhelp naveo. Takvi prevaranti su da je to smijesno postalo, ali moze im se. Cak i propellerads.com koji mi je generalno najbolji isto klepaju na posjeti jer mora agent kojem ste dodeljeni ili je napravio dogovor sa vama i dao fix cpm da ima bolju zaradu od vas. Niko ne daje realno stanje jer bi odavno propali kao sto je popads.net

popads propao? …

Naravno meni barem najveci scam ikad, evo i oni kao upozoravaju na sajt njihov kako se tobos neko predstavlja kao oni. PopAds da ne placa slabo ne bi bilo bolje, ovako su tuga sto se tice nase posjete.

njih koristim od Sunday, March 27th 2016 at 03:07 i u međuvremenu sam koristio sve žive … popcash, propellerads, popmyads, adscpm, adsterra i od svih popads mi najbolje plaća …

a rpm je generalno nizak zadnjih godinu dana zbog googleovih regulativa tako da industrije polahko umire

opet kažem, ne postoji magično dugme da se poveća rpm

E pa primazi ih se i meni su bili dobri i dobro placali dok me nisu zajebali i banovali, evo vidim i ovom nesto slicno

Cesto objavljuju ih kao scam, sve je veci broj. Niko ti ne moze dat veci od http://propellerads.com samo agente kontaktiraj ili podrsku da ti dodijele nekog prilozi posjetu i dace ti fiksirano jedino ce klepe isto je na posjeti jer ako imas 40.000 oni ti racunaju kao 15 njihov sistem provjere sto li, ali je dobro jer fix ti daju i onda mnogo veca zarada. Isto to ova smrdljiva adsterra nudi i njeni agenti, ali zajebu na kraju meni su uzeli cio novac kao sto sam makao sa nekih stranica reklame i sto nemaju oglasavace za balkan.

zato sam i sklonio propellerads zato što je prikazivao manje posjeta nego što sam imao

uglavnom hvala, vidjet ću

edit: ovaj na snimku zaboravio da ugasi vpn … e pa ■■■■ ga jarane, popads ima strašan antifraud sistem

To ti je tacno bgm nista pogrijesio nijesi, jedino se isplate ako dogovoris sa njim na fix cpm, jer bas klepaju na posjeti. Kada smo mi budale, ali uglavnom svi rade to. I sto kazes polako to sve umire smijesna je tu zarada i zato se i gasi ogroman broj stranica koje zavise od njih.

Nego da se vratimo na PlugRush ja ih stvarno nikad nisam koristio, pa eto ako je jos ko nek napise po nesto da znamo dal ulazit u tu pricu ili ne.

1 Like

O kakvom sadrzaju se radilo? Mozda je to uzrok problema bio.