PlugRush isplatio 1.6 milijuna dolara!

Normalni adult, nista ekstremno, ali takve su i reklame.

@Sceko

zaboravih te pitati, kakvi su rateovi na popcash za naše zemlje? da se prebacim sa popadsa

Nisu nesto CPM 0.3699 do 0.3280

1 Like

Pop up reklame i dalje postoje na skoro svim sajtovima gde su filmovi,iako su im predvidjali brz kraj posle onih guglovih apdejtova.

za to su u velikoj mjeri zaslužni ljudi iz popads mreže, oni su prvi razvili bypass

plus su ove godine hit push notifikacije a preko popupa se prikuplja publika za push

1 Like

Kako preko popupa prikupljati za push,mislis napravis sam poop up ili ovih popup mreza,registrovao sam se na admaven za push notifikacije ali nesto ne prikazuje dobro statistiku za push notifikacije.

Sad sam tek video i da propellerads i plugrush imaju pushup za sajtove.

ovi što se oglašavaju na mrežama koje nude promociju na popunder reklamama prave kampanje sa landing stranicama koje prikupljaju ljude

i onda prave push kampanje koje promovišu tim ljudima

tu je dobitna kombinacija ta što je promocija preko popup reklama izuzetno jeftina

1 Like

Ali kada se prijave na pushup na mom sajtu ustvari preko imena od sajta sajta,budu razne reklame,vidim da na propellerads mozes reklamirati svoj sajt i objave pomocu pushup a na plugrush pise da se dobija zarada od klikova na reklame koje se prikazu preko pushup Ovaj nacin moram isprobati.

Cao Novitet21,

mozes prikupljati subscriber-e preko svojih landing stranica (ukoliko se bavis aff mkt pa ih imas vise) ili preko svojih ‘redovnih’ sajtova. Prijavis se kao publisher na plugrushu i prodajes clicks subscribera.
Medju nasim ‘guides’ mozes naci sva uputstva i takodje nedeljno objavjujemo top GEO rates pa mozes videti koje su prosecne isplate i koji se traffic najbolje prodaje


Ukoliko imas jos pitanja, slobodno me kontaktiraj
Pozdrav

1 Like

Cao
Ne znam sta su to landing stranice,da li je plugrush sajt iz ovog regiona?

Gde su cene za zemlje iz ovog regiona?