Početna stranica u poddirektorij

Pozdrav,

vlasnik sam jedne vrijedne domene i sad bi htio podići stranicu. Glavna ključna riječ pretraživanja ne nalazi se u domeni pa me zanima sljedeće:

Početnu stranicu bi stavio u podirektorij kojega bi nazvao ključnom riječi. Npr. www.domena. com/kljucna-rijec tj.
za domenu www.domena. com napravio bi redirect na www. domena. com/kljucna-rijec

  • Backlinkove bi stavljamo na www. domena. com i oni bi završili na www. domena. com/kljucna-rijec
    -Zanima me kako G gleda na to ? Malo sam zadnjih dana gledao i ostale niše i za ključne riječi dobro kotiraju takvi poddirektoriji, mada oni nisu radili redirect.
  • Stranica je za domaće tržište.

Hvala na savjetu !

Ako je za domaće zaboravi redirekcije, napravi dobar onpage SEO i to je to.
I zašto je domena toliko vrijedna, ako moraš razmišljati o izvedbi ovakve stvari?

1 Like

(Zgubi) jumfe, mislim da ti nije to uopće potrebno. Napravi ako želiš taj direktorij i on ti može biti dobar za SEO, ali ako je domena OK kao što kažeš, onda će i ona sama dobro raditi. :blush:
U svakom slučaju; redirekcija takve vrste = smatram da nije mudro. :o:

1 Like

Hvala na savjetu. Vrijedna je domena jer je jedna rijec i sve js zauzeto. Copio sam .eu sa ulaskom u uniju i od tada je drzim. Domenu .com prodaje lik za 3000 $. Jedino sto ne sadrzi kljucnu rijec koju bi htio, ali sam dobrom on page optimizacijom nebi smjelo biti problem.