Podesiti filter da koristi wildcard

Ovak, jedan moj wordpress program ima problema s tagovima, ja sam htio filtrirati sve proste tagove koji sadrze rijeci sex, ali on to ne filtrira.

Jel mi moze netko objasniti opvaj code?
Dali bi mogao jednostavno dodat jos neku liniju da on kada ja koristim u unosu rijeci koje zelim filtrirat (*) da filtrira sve riejci koje sadrze tu rijec.
Primejr:
sex

dakle sve ispred i iza je nebitno, ako se nalaze slova sex onda je taj tag filtriran i nece biti ubacen.

Ajd upomoc.

Prođeš kroz sve elemente niza $ignorearray s petljom foreach(). Unutar petlje provjeravaš pojedinu vrijednost s preg_match() funkcijom (ako element sadrži zabranjenu ključnu riječ - preskoči, ako ne - dodaj ga novom nizu, nakon petlje nastavi na isti način kao i do sad).

Ok ovo ne pomaze. Ali evo recimo ovaj code:
//WE IGNORE “SITE:”-SEARCHES
$sitepos = strpos($SeQuery, ‘site:’);
if (!$sitepos === false) { return; }

Ako promjenim u
//WE IGNORE “SITE:”-SEARCHES
$sitepos = preg_match($SeQuery, ‘/site:/i’);
if (!$sitepos === false) { return; }

Dali ce onda ignorirati site: u bilo kojem dijelu poziciji u tekstu?


Ovaj code funkcionira tako da query s rijec related: (predpostavljam samo na pocetku recenice) ako je sitepos tocan onda ignorira.

 E sad me zanima ako bi ovaj code: prepoznao bilo gdje u recenici proste rijeci i ignorirao ih na isti nacin:

[code=php]<span class="syntaxdefault"><br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;$sitepos&nbsp;</span><span class="syntaxkeyword">=&nbsp;</span><span class="syntaxdefault">preg_match</span><span class="syntaxkeyword">(</span><span class="syntaxstring">'/(prosta&nbsp;rijec|prosta&nbsp;rijec|prosta&nbsp;rijec)/i'</span><span class="syntaxkeyword">,&nbsp;</span><span class="syntaxdefault">$SeQuery</span><span class="syntaxkeyword">);<br />&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;if&nbsp;(!</span><span class="syntaxdefault">$sitepos&nbsp;</span><span class="syntaxkeyword">===&nbsp;</span><span class="syntaxdefault">false</span><span class="syntaxkeyword">)&nbsp;{&nbsp;&nbsp;return;&nbsp;}&nbsp;</span><span class="syntaxdefault"></span>[/code]

Ovaj code funkcionira tako da query s rijec related: (predpostavljam samo na pocetku recenice) ako je sitepos tocan onda ignorira.

E sad me zanima ako bi ovaj code: prepoznao bilo gdje u recenici proste rijeci i ignorirao ih na isti nacin:

Evo mislim da je ovo najbolji code. Dal mi moze netko reci dali ovaj code funkcionira na nacin da ljepo kada pronadje proste rijeci izadje iz skripte s naredbom exit?