Podijelite uspjeh, motivirajte druge :)

Zdravo, možeš lli mi se javiti u PP? Vezano za jednu drugu temu gdje sam vidjela da si aktivan, htjela bih nešto kupiti od tebe :slight_smile:

Za sve one koji se zele baviti istom poslom, vise informacija mogu naci ovdje.

lacerarus - Tebi svaka cast, to se zove zarada $150.000

Evo da i ja napisem par rijeci koje bih volio podjelit sa vama. Na pocetku sam radio (prije 6-7god) sa clickbank affilate proizvod zatim sam pravio niche sajtove za amazon proizvode i tu se moglo zaradit prilicno ako ste imali sve to fino posloženo, u medjuvremnu sam poceo sa adsense (do dana danasnjeg)… vise nisam niti brojao koliko sam sajtova imao mislim da se radilo oko 15ak sto affilate sto CPC… i tako dok jednog dana nisam odlucio pokrenut vlastit posao (partnerstvo) u domeni IT-a, ugl. sav taj put je trajao jedno 10ak godina, tako da svima koji pocinju ili tek su poceli zelim samo reci da ne gube volju i vrijeme na gluposti, nemojte se zamarat trenutnom zaradom, radite svoj posao kvalitetno, (fokusirajte se na kvalitet) kasnije dolazi najbolje :slight_smile:

2 Likeova

Ugrubo ako mozes reci o kojo se niche radi ?

U zavisnosti od niche AdSense moze biti i samo 1/10 ukupne zarade kanala ;D

Ok, tnx :slight_smile: USA ili globalna?

@Simon_Says Ako si u nisi politika imas li problema sa demonetizacijom videa, znam da su neki imali problema sa tim u toj nisi.

Ovo je kod mene trenutno stanje :smile:

pa koja je to niša pa je toliki cpm sunce ti ljubim

To ti je veliki problem znaci, valjda se sad slusa i sta se prica u klipovima pa tako ako se i unutar klipa spominju skakljive rijeci da ide demonitazica.