Podnošenje zahtjeva za web hosting i .hr domenu

Pozdrav!

S obzirom da sam potpuni novak u web dizajnu, nadam se da mi nećete zamjeriti što nisam lumen u baratanju pojmovima i informacijama.
U planu imam napraviti web stranicu za obrt registriran u RH te bih se registrirala na domenu .hr (ili from.hr. - više ni sama ne znam) preko CARNetove DNS službe (link).

Sad ne zanima sljedeće:
Koju hosting domenu izabrat? Preko tvrtke Vogon ili Infoit ?
Treba li za narudžbu slati neke obrasce (kao za hr. domenu) ili je dovoljno to obaviti preko ove stranice ? I koliko je vremena potrebno do zaprimanja servera?

Unaprijed hvala!

Definitivno domenu imeobrta.hr (to ti je mukte ako imaš obrt ili d.o.o)
Downloadaš obrasce, popuniš i pošalješ ih ovlaštenom registraru (kojeg odabereš).
Uz obrasce šalješ i kopiju obrtnice i rješenje o upisu u sudski registar.
Moja preporuka ti je Infoit (InfoNet d.o.o.). Vrijeme čekanja od slanja papira ti je cca 7 dana (ovisi kak će to brzo riješiti u Carnetu)

[quote=“renato100”]Definitivno domenu imeobrta.hr (to ti je mukte ako imaš obrt ili d.o.o)
Downloadaš obrasce, popuniš i pošalješ ih ovlaštenom registraru (kojeg odabereš).
Uz obrasce šalješ i kopiju obrtnice i rješenje o upisu u sudski registar.[/quote]

Ovo je obavljeno.

[quote=""]
Moja preporuka ti je Infoit (InfoNet d.o.o.). Vrijeme čekanja od slanja papira ti je cca 7 dana (ovisi kak će to brzo riješiti u Carnetu)[/quote]

Hvala na preporuci, uspjela sam sve riješiti u samo jedno jutro, na svaku informaciju nisam trebala čekati duže od par minuta i sekundi. Stoga pohvala za InfoNet i s moje strane.

http://recollectionbooks.com/bleed/images/BB/ca_end4.gif

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja