Pogledajte kakve reklame pusta Facebook

Pogledajte kakve reklame pusta Facebook, ovo mi je iskocilo…Dal im je toliko zagustilo pa pustaju svako smece?
https://serbi0904-1.shopybeauty.com/?fb_account_id=2424741654293707&fb_campaign_id=23844489742710717&fb_adset_id=23844489748910717&fb_ad_id=23844489752180717

THANK YOU!

YOUR REQUEST SUCCESSFULLY

o čemu se radi?

1 Like

Vidim da svi u komentarima ispod reklame pisu prevara, a i na stranici im pise u revjuima d aje prevara. Zato sam i stavio znak pitanja (sad vidim da je izmenjen naslov).

1 Like

Odlučio da nas konačno scamuje nakon 3.2k postova na forumu :stuck_out_tongue:

2 Likeova

joj bude li mi uvalio neki phishing ima da ga policiji prijavim

1 Like

Ajde bre strucnjaci objasnite mi kako ovi varaju? Bez zajebancije, zna li neko koja je ovde fora?

Pa ne vidimo, u tome je problem. Daj nam link FB stranice.

Pa ko daje par k dolara nedeljno nizasta?

Klikni na link kojeg si poslao u prvom postu, pa mozda shvatis na sto ostali sudionici topica misle :slight_smile:

Ja imam ovo kad kliknem


Pa kad kliknem bilo gde drugde ovo

Verovatno je zakljucano za druge zemlje…

EDIT: CPA sad vidim, mobstra…

Da, vjerojatno ima GEO targeting…

Nama je ovako:

3 Likeova

Kod mene isto. Sad se pitam, jeli pametno uraditi hard reset mobilnog ili da ne paničarim

BH affiliate koji vjv reklamira neki od “Autopilot BTC” sistema ili slicno a u slucaju a GEO nije dobar (fallback) salje na CPA offer. Reportaj reklamu kad je vidis na fejsu i to je to

ako samo za srbiju prikazuje cpa offer onda je meni tu sve jasno …

fejsbuk očigledno nema reviewere iz srbije :smiley:

prijavi oglas, napiši o čemu se tu radi i eto

ili ti pokušaj istu metodu :smiley: problem je u tome što rizikuju da izgube nalog, stranicu i da im blacklistaju paypal/karticu … a kada blacklistaju onda više to ne može koristiti na fb

ko voli blackhat neka proba :smiley: