Pogresni izracun

Evo kao sto vidite na slici dobio sam notifikaciju da su mi placanja zadrzana.pogledajte na slici sveukupno sam zaradio 6,75 €(znam da je malo,stranica je MLADA,no nije stvar u tome).I onda sam kliknio na onu notifikacijui nekako kao sto vidite sveukupni izracun na tom novom mjestu(ta notifikacija) jest 1,58 €.

mene zanima zasto i sto je tocno to.GOOGLAo sam ali eto jednostavno nisam mogao naci rjesenje.

hvala na pomoci unaprjed

Sve je pod kontrolom,
u ozujku si zaradio EUR 1.58

kad skupis 70 EUR dobivas prvu isplatu (prije toga provjere tvoju kucnu adresu pinom)

[quote=“markomarko”]

Evo kao sto vidite na slici dobio sam notifikaciju da su mi placanja zadrzana.pogledajte na slici sveukupno sam zaradio 6,75 €(znam da je malo,stranica je MLADA,no nije stvar u tome).I onda sam kliknio na onu notifikacijui nekako kao sto vidite sveukupni izracun na tom novom mjestu(ta notifikacija) jest 1,58 €.

mene zanima zasto i sto je tocno to.GOOGLAo sam ali eto jednostavno nisam mogao naci rjesenje.

hvala na pomoci unaprjed[/quote]

dobar ti CPM :smiley:

[quote=“bubac85”]Sve je pod kontrolom,
u ozujku si zaradio EUR 1.58

kad skupis 70 EUR dobivas prvu isplatu (prije toga provjere tvoju kucnu adresu pinom)[/quote]

aha u redu.hvala na odgovoru no sto bi ja sada trebao raditi s ovom notifikacijom?

Ako si stavio u Moj korisnički račun->Postavke računa->Plaćanje na čekanju da ti mjesecna primanja salju mjesecno, ne trebas nista brinuti, jer cim dostignes 70€ bice poslan cek, naravno, krajem slijedeceg mjeseca kad se salje za prethodni mjesec.

Ovo gore se odnosi na notifikaciju VAŽNO

ajde marko, prouci malo
https://www.google.com/adsense/support/
i prestani postavljati glupa pitanja.

[quote=“xapuc”]ajde marko, prouci malo
https://www.google.com/adsense/support/
i prestani postavljati glupa pitanja.[/quote]

ti tisina.

hvala ovome gore(sry ne mogu sad vidit kojiti je nick) na odgovoru.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja