Pohvala Hosting firmi InfoNet d.o.o

Moram da pohvalim infoit.hr

evo sada sam imao nekih poteskoca sa stranicama otvorim ticket pa brat bratu nije proslo ni 5min

Poslano: 10 Jun 2011 7:06 PM —> poslan ticket
Poslano: 10 Jun 2011 7:09 PM —> rijesen problem i stiže odgovor
Poslano: 10 Jun 2011 7:13 PM —> zahvaljujem se :wink:

Svaka cast dečkima

P.S. ovo nije prvi put barem meni da je ovako brzo rijesen problem

Ja sam ih danas kontaktirao preko live chata, odgovorili u roku 10 sekundi.

Dobri su, po meni najbolji u Hrvatskoj što se tiče omjera kvalitete i cijene :doki:

Također samo pozitivna iskustva, na otvoreni ticket nikad nisam čekao odgovor duže od 5 min, uvijek ljubazno, strpljivo i susretljivo osoblje… svaka čast

Od mene veliki Like!

Na žalost moja iskustva nisu u nekim stvarima najbolja. Bolji su od puno drugih hostera ali nije sve u brzom javljanju. Recimo za VPS 99.9% uptime garancija je na vrbi svirala. Ima još nekih sitnica ali nebitnih kad vidiš što ostali hosteri sve izvode.
Po meni su među prvih 5 najpouzdanijih (ne najboljih). Za ostalo se moraju još dosta potruditi. Od mene ocjena od 10 - 8.

Ne garantiramo uptime od 99.9 % :slight_smile: , u takvoj situaciji bi morali u Uvjetima Korištenja napraviti mnogo izuzetaka pa imamo garanciju od 99.5 %.

Trenutni uptime VPS host-a 2 je 99.8 %

Navedeni uptime se može razlikovati od VM-a do VM-a no ako imate managed VPS molim na PM ID VM-a (isti možete pronaći u control panelu VPS-a) kako bih izvukao uptime od tog hosta (sa Pigdoma).

Isto koristim više paketa na InfoNET-u što resseler što samostalnih i mogu dati super ocjenu !

ja sam probao sto strane sto domace i najbolji su mi infonet i avalon

Koliko Vase stranice imaju posjeta?
Nije bitno samo da sve radi dobro na 1000 posjeta dnevno, sta ako sajt ima 50000.

Veliki broj dobacih hosting kompanija dozvoljava samo 20 istovremenih konekcija na bazu, sto je stvarno malo.

Volio bi kada neko hvali neki hosting da napise koliko njegov sajt ima dnevnih posjeta, te koji je tip sajta (news portal, video, custom CMS …)

P.S. Nemam nista protiv navednih kompanija, samo iznosim neke cinjenice.

p.s.
http://www.infoit.hr
redizajn

[quote=“nike”]Koliko Vase stranice imaju posjeta?
Nije bitno samo da sve radi dobro na 1000 posjeta dnevno, sta ako sajt ima 50000.

Veliki broj dobacih hosting kompanija dozvoljava samo 20 istovremenih konekcija na bazu, sto je stvarno malo.

Volio bi kada neko hvali neki hosting da napise koliko njegov sajt ima dnevnih posjeta, te koji je tip sajta (news portal, video, custom CMS …)

P.S. Nemam nista protiv navednih kompanija, samo iznosim neke cinjenice.[/quote]

Onda platiš uredno hosting neki napredni paket ili odabereš profi hosting i miran si…ako imaš site od 50.000 posjeta jer bi htio da ti za 200 kn godišnje (i puno manje) bude dostupan kao index.hr

i ja samo iznosim činjenice

Iznosiš loše činjenice.
Npr, kupi kod infoita host za 300 kn i hostgatora, infonet (i svi drugi u hr) će ti izdržati do par tisuća posjeta dnevno a hostgator par desetaka tisuća dnevno.

Inaće i ja imam dobrih iskustava sa infonetom ali uglavnom sa domenana i podrškom, za host ipak postoje jače firme vani kojima je to profesija.

[quote=“Bugi”]Iznosiš loše činjenice.
Npr, kupi kod infoita host za 300 kn i hostgatora, infonet (i svi drugi u hr) će ti izdržati do par tisuća posjeta dnevno a hostgator par desetaka tisuća dnevno.

Inaće i ja imam dobrih iskustava sa infonetom ali uglavnom sa domenana i podrškom, za host ipak postoje jače firme vani kojima je to profesija.[/quote]

Ja sam nedavno 2 sajta sa hostagora premjestio na hosting kod infoITa jer se hosgator sav uštekao i izbaciuje errore kod spajanja s bazom. Nemam niti 5000 posjetitelja na hostagoru…

Pričam za shared host i iskustvo prije par g, možda griješim.
Infonet je izdržao 3-4 000 posjeta na igricama, hostgator do 15 000. Kasnije je i on crko.

[quote=“Bugi”]Pričam za shared host i iskustvo prije par g, možda griješim.
Infonet je izdržao 3-4 000 posjeta na igricama, hostgator do 15 000. Kasnije je i on crko.[/quote]

Aha, ova moja iskustva su vezana za baby pakete kod oba hostera.

Baby i je shared.

[quote=“bacardi”]Onda platiš uredno hosting neki napredni paket ili odabereš profi hosting i miran si…ako imaš site od 50.000 posjeta jer bi htio da ti za 200 kn godišnje (i puno manje) bude dostupan kao index.hr

i ja samo iznosim činjenice[/quote]

Kod svog hosting partnera placam za hosting 130$ godisnje, a imam veliki broj posjeta (gotovo pa kao ta gore pomenuta), i jos nisam dostigao limit.

Uptime 99.9%, mjerim vec nekoliko mjeseci, naravno, pomocu externog alata.

Nije 200kn, ali et.

svaka cast infonetu :wink: kod njih imam 2 hosting paketa,nadam se da se sad od ovih pohvala nece pokvariti :strumpf::malerukes

Također da pohvalim , ja imam tri paketa i dečki rade sjajan posao.

Dugo sam kod njih , više od 3 g i mogu reč da sam radio s nekima (Av***) katastrofa, razlika u tehnologiji i help je nebo i zemlja , a koliko čujem od drugih suradnika kažu i tvrde slično infoNET je zakon.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja